Aktualnie czytasz:
Samopionująca Honda Riding Assist-e. Tak będzie wyglądać przyszłość?
0

Za niecały miesiąc, podczas targów motoryzacyjnych w Tokio, Honda zaprezentuje koncept Riding Assist-e. Czy tak ma wyglądać przyszłość motocyklizmu?

Na początku tego roku Honda pokazała prototyp Riding Assist – motocykla, który stabilizuje się przy niskich prędkościach, a nawet w trakcie postoju. Wyglądało to tak:

Japońscy inżynierowie nie spoczywają na laurach. Kolejnym wcieleniem pomysłu będzie Riding Assist-e. Koncept, który bliżej poznamy już za niecały miesiąc podczas targów Tokyo Motor Show.

Technologia z kosmosu? Nie do końca. Łatwo wyobrazić sobie, że takie rozwiązanie trafia np. do Hondy Gold Wing. Pomoc przy manewrowaniu w ciężkim turystycznym motocyklu byłaby na miejscu.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Trzeba przyznać, że koncept wygląda ciekawie.

Czy jednak tego szukamy w motocyklach? Technologia technologią, ale mi osobiście podoba się nieskomplikowanie motocykli i fakt, że – nadal – wymagają umiejętności do prowadzenia.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Więcej o Riding Assist-e dowiemy się w weekend 28-29 października.

Jaka jest Twoja reakcja?
14%
14%
0%