Romet z nowościami na Motor Show Poznań 2017

Podczas Motor Show Poznań 2017 Romet pokaże nowe modele. W tym sporo motocykli o większych pojemnościach, takich jak  Classic 400 Scrambler czy Classic 400 CR.

Romet idzie za ciosem i w tym roku pokazuje nowe modele. Gama Classic rozrasta się w sporym tempie. Obok Classic’a 400 od tego roku będzie można kupić dwa nowe modele: Scrambler i CR. Ten drugi to całkiem nieźle wyglądający cafe racer. Obydwa modele mogliśmy zobaczyć w Warszawie podczas Moto Expo i będziemy mogli zobaczyć także w Poznaniu.

Romet Classic 400 CR Cafe Racer 2017

Dużo bardziej praktyczną nowością w motocyklowej gamie jest ADV 400 – największy z gamy i przetestowany już przez ekipę Rometa w terenowych warunkach. To nie jedyna nowość o turystycznym sznycie. Motocyklową przygodę z rodziną ADV można zacząć już od ADV 125. Jest także CRS 125 Enduro. Oczywiście w gamie pozostaje ADV 250.

Kolejną ciekawą jest elektryczna E-Pony. Jak możemy wyczytać na stronie producenta:

W  odpowiedzi na duże zainteresowanie zeszłorocznym bestsellerem w klasie minibike zaprezentowaliśmy jego nowe eko oblicze. E-Pony już niedługo pojawi się w garażach wielu ekomaniaków.

Jednak jeśli chcecie w pełni poznać nową kolekcję Rometa to najlepiej wybrać się do Poznania. Podczas targów Motor Show w Poznaniu w dn. 06.04-09.04.2017 Rometa znajdziecie na hali 7A.

Foto: Romet.pl

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. SEKSIZM STOP. Stop płytkiemu, prymitywnemu i żałosnemu marketingowi i Ludziom – towarom.
    Nie każdy ma estetykę spraną tandetną pseudo-erotyką i Ludźmi robiącymi sobą za przedmioty.
    Płacimy za bilety, żądamy godnego i równego traktowania OBU płci.

    Jakby Ludzie chcieli oglądać takie panie, to by poszli na ulicę czerwonych latarni.
    Proszę nie mylić miejsc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button