Romet z nowościami na Motor Show Poznań 2017

Podczas Motor Show Poznań 2017 Romet pokaże nowe modele. W tym sporo motocykli o większych pojemnościach, takich jak  Classic 400 Scrambler czy Classic 400 CR.

Romet idzie za ciosem i w tym roku pokazuje nowe modele. Gama Classic rozrasta się w sporym tempie. Obok Classic'a 400 od tego roku będzie można kupić dwa nowe modele: Scrambler i CR. Ten drugi to całkiem nieźle wyglądający cafe racer. Obydwa modele mogliśmy zobaczyć w Warszawie podczas Moto Expo i będziemy mogli zobaczyć także w Poznaniu.

Romet Classic 400 CR Cafe Racer 2017

Dużo bardziej praktyczną nowością w motocyklowej gamie jest ADV 400 - największy z gamy i przetestowany już przez ekipę Rometa w terenowych warunkach. To nie jedyna nowość o turystycznym sznycie. Motocyklową przygodę z rodziną ADV można zacząć już od ADV 125. Jest także CRS 125 Enduro. Oczywiście w gamie pozostaje ADV 250.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Kolejną ciekawą jest elektryczna E-Pony. Jak możemy wyczytać na stronie producenta:

W  odpowiedzi na duże zainteresowanie zeszłorocznym bestsellerem w klasie minibike zaprezentowaliśmy jego nowe eko oblicze. E-Pony już niedługo pojawi się w garażach wielu ekomaniaków.

Inne publikacje na ten temat:

Jednak jeśli chcecie w pełni poznać nową kolekcję Rometa to najlepiej wybrać się do Poznania. Podczas targów Motor Show w Poznaniu w dn. 06.04-09.04.2017 Rometa znajdziecie na hali 7A.

Foto: Romet.pl

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. SEKSIZM STOP. Stop płytkiemu, prymitywnemu i żałosnemu marketingowi i Ludziom – towarom.
    Nie każdy ma estetykę spraną tandetną pseudo-erotyką i Ludźmi robiącymi sobą za przedmioty.
    Płacimy za bilety, żądamy godnego i równego traktowania OBU płci.

    Jakby Ludzie chcieli oglądać takie panie, to by poszli na ulicę czerwonych latarni.
    Proszę nie mylić miejsc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button