Aktualnie czytasz:
Romet 797: Zobacz z Bliska
34

Ma dawać sporo radości i komfortu podczas jazdy: Romet 797 już wszedł do sprzedaży. To jeden z największych skuterów o pojemności 50 ccm. W tej wersji jest zasilany jednostką dwusuwową, która według producenta wystarczy do sprawnego napędzania tej maszyny.

Tomasz Bryk Arkus & Romet Group: Kolejnym modelem, który wprowadzany jest na rocznik 2013 w kolekcji Romet Motors jest skuter 797. Jest to jeden z największych skuterów, jeśli chodzi o pojemność 50 ccm. W opcji 125. Skuter, który pozwala jeździć osobom dorosłym, osobom starszym, które potrzebują wygodnego skutera. Na kole 13. Cena tego skutera to 4599. Myślę, że przy tych gabarytach pojazdu jest to cena bardzo atrakcyjna. Silnik, który napędza tą jednostkę jest 2 -suwowy, także myślę, że on też pozwoli na komfortową jazdę.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
100%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
34 Komentarze
1 2 3 4
 • Zdjęcie profilowe Robertonos
  31 marca 2013 at 11:26

  Proszę bardzo Hugo zrób tak,tylko potem się nie dziw.

 • Zdjęcie profilowe HugoBoss
  31 marca 2013 at 11:30

  Mnie najwyżej stąd usuną,Ty poniesiesz dotkliwszą karę 🙂

 • Zdjęcie profilowe Robertonos
  31 marca 2013 at 11:33

  Ja temat z Hugo zakończyłem definitywnie,nie mam z nim już o czym rozmawiać……słyszałem o nim że już wcześniej ubliżał na forum komuś więc trzeba zakończyć ten proceder bo gość myśli że może komuś ubliżać i tak jest w porządku…otóż nie jest!Ja wymieniając z nim myśli na temat Rometa ani razu nie użyłem w stosunku do niego takich zwrotów ,on owszem.Więc nie pozwolę się obrażać na portalu Skuterowo i konsekwencje będą!

 • Zdjęcie profilowe HugoBoss
  31 marca 2013 at 12:01

  I tym się właśnie różnimy że jesteś taką mend.ą społeczną i donosicielem.Ja nikomu nie będę nic zgłaszał,chciałem Cię postraszyć i miałeś już pełne gacie,nie muszę nic donosić i tak prędzej czy później dosięgnie Cię ręka sprawiedliwości.Temat z Tobą uważam za skończony.Nie rozmawiam z 37-latkami z rozumem gimnazjalisty. Pa