Aktualnie czytasz:
Romet 757. Skuterowy średniak od Rometa
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Dziś kolejna z nowości marki z pegazem w logo: Romet 757 Premium. Ma kosztować mniej, niż 4 000 PLN. Pojazd należy do klasy średniej w klasyfikacji nowej kolekcji producenta. 757 to pojazd uniwersalny z nowoczesnymi dodatkami.

Tomasz Bryk, Arkus & Romet Group: Jesteśmy przy modelu 757 Romet Premium. Jest to nowy skuter, który został wprowadzony w 2013 roku, pojazd, który już jest dostępny w całej sieci Romet Partner, pojazd, który jest napędzany dwoma jednostkami – jest to silnik dwusuw i silnik czterosuwowy. Koło trzynastka. Nowością w tym pojeździe są kierunkowskazy, o są kierunkowskazy ledowe, pojazd ten jest średniej klasy, on na pewno nie przekroczy kwoty 4 tysięcy.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
12 Komentarze
1 2