Romet 757. Skuterowy średniak od Rometa

Dziś kolejna z nowości marki z pegazem w logo: Romet 757 Premium. Ma kosztować mniej, niż 4 000 PLN. Pojazd należy do klasy średniej w klasyfikacji nowej kolekcji producenta. 757 to pojazd uniwersalny z nowoczesnymi dodatkami.

Tomasz Bryk, Arkus & Romet Group: Jesteśmy przy modelu 757 Romet Premium. Jest to nowy skuter, który został wprowadzony w 2013 roku, pojazd, który już jest dostępny w całej sieci Romet Partner, pojazd, który jest napędzany dwoma jednostkami – jest to silnik dwusuw i silnik czterosuwowy. Koło trzynastka. Nowością w tym pojeździe są kierunkowskazy, o są kierunkowskazy ledowe, pojazd ten jest średniej klasy, on na pewno nie przekroczy kwoty 4 tysięcy.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

12 opinii

 1. lucky63 napisał:

  Czy ten Pan aby na pewno pochodzi z Polski? Jego polszczyzna pozostawia wiele do życzenia…

  też się zastanawiam no i jeszcze te błędy…skuter wg mnie ciekawy , podobny do 767 , zipp simpli itp oraz wielu innych.

 2. Lukario napisał:

  lucky63 napisał:
  Czy ten Pan aby na pewno pochodzi z Polski? Jego polszczyzna pozostawia wiele do życzenia…

  też się zastanawiam no i jeszcze te błędy…skuter wg mnie ciekawy , podobny do 767 , zipp simpli itp oraz wielu podobnych.

 3. aa tam wszystko ściągają… każdy ściąga od każdego tylko dla $$$ i tyle … a skuterek nawet ładny, podoba mi się taka kolorystyka ;]

 4. 3/4 Sylwetek skuterów jest wykorzystywana w wielu markach, sylwetkę nowego peugeota lub Aprili zobaczysz pierw w Chinach pod inną nazwą a potem w Europie. Ja mam Rometa 787, którego sylwetkę spotkałem pod wieloma markami nawet markowymi choć jego była pierwsza 🙂

 5. O dziwo „Markowe” skutery mają sylwetki wymyślone przez chinoli i przez nich pierw używane dopiero potem, kupują je firmy z europy i masz „markowy” skuter na chińskich częściach i sylwetce wymyślone przez chińczyków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button