Romet 757. Skuterowy średniak od Rometa

Dziś kolejna z nowości marki z pegazem w logo: Romet 757 Premium. Ma kosztować mniej, niż 4 000 PLN. Pojazd należy do klasy średniej w klasyfikacji nowej kolekcji producenta. 757 to pojazd uniwersalny z nowoczesnymi dodatkami.

Tomasz Bryk, Arkus & Romet Group: Jesteśmy przy modelu 757 Romet Premium. Jest to nowy skuter, który został wprowadzony w 2013 roku, pojazd, który już jest dostępny w całej sieci Romet Partner, pojazd, który jest napędzany dwoma jednostkami – jest to silnik dwusuw i silnik czterosuwowy. Koło trzynastka. Nowością w tym pojeździe są kierunkowskazy, o są kierunkowskazy ledowe, pojazd ten jest średniej klasy, on na pewno nie przekroczy kwoty 4 tysięcy.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

12 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button