Romet 2017 = MEGA zabawa #2 Na Winklach (Division 125, ADV 400, ADV 250, Z-One R)

Hej! W dzisiejszym odcinku zapraszamy Was na prezentację modeli 2017 Rometa. Wśród nich większość nowości i kilka premier. Jest chociażby ADV 125, SCMB 125 i SCMB 250, w końcu także zahomologowany Classic 400 z wózkiem bocznym oraz zupełnie nowy Ogar Legend. Mnie najbardziej interesuje oczywiście ADV 400, największy z rodziny ADV.

Już dobrze, dobrze. Kanapa w Z One R odpadła, bo była nieprzypięta. Problem się nie powtórzył. Po krótkiej przerwie z kolegą Andrzejem podmieniliśmy się motocyklami, dzięki czemu miałem okazję sprawdzić nowy model Division 125. A sprawdzaliśmy go w prawie sportowych warunkach.

Fakt, nie jestem fanem wyglądu Division, który w mojej opinii jest mocno przesadzony, ale jako jedna topowych 125-ek w gamie Rometa Division spisuje się całkiem przyzwoicie na drodze. Zwłaszcza w kwestii osiągów, co zresztą powinno być widać.  Mimo to wolałbym dorzucić kilka stówek i kupić Z One R.

Może i dobrze, że nasze lokalne Tourist Trophy przerwała ogromna burza z piorunami. Nie mieliśmy wyboru i musieliśmy czymś się zająć. Ja zagadywałem ludzi. Ot np. tych gości.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Ponad godzina w terenie nieco mnie zmęczyła. Zregenerowaliśmy siły i zabraliśmy się za nowość w ofercie RMT. Czyli… PITbajki! Pozostawiam Was z obrazkami z pitbajków, które w sumie nie wymagają komentarza.

Podsumowując? Romet w tym roku rozszerza ofertę. Obok nowych lub zaktualizowanych 125-tek pojawiają się także duże motocykle - tak jak zapowiadano. Czas pokaże, jak nowe sprzęty będą radzić sobie na rynku. Na pewno dobrze radzić będą sobie pitbajki, które dostępne są w dwóch wersjach rozmiaru kół, a już niedługo także w różnych wersjach silnikowych. Te znajdziecie w katalogu RMT - marki należącej do Rometa. Jak tak dłużej pomyślę, to nie narzekałbym, gdyby taki pitbajk - lub dwa - znalazł się na dłużej w moim garażu…

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button