PURE&CRAFTED FESTIVAL 2002 W Berlinie – jedyna taka impreza w kalendarzu

Muzyka, motocykle i niepowtarzalny klimat

W skrócie
  • Festiwal Pure & Crafted 2022 w Berlinie - już w najbliższy piątek!
  • W tym roku ta niepowtarzalna impreza płynnie łączy się z BMW Motorrad Days 2022
  • To aż dwa powody, by w najbliższy weekend znaleźć się w Berlinie

Już pierwszego lipca rusza festiwal Pure & Crafted w Berlinie. Impreza ta nie tylko zapewnia niezapomniane wrażenia związane z muzyką, motocyklami i klimatami customowymi, ale także w tym roku połączona jest z BMW Motorrad Days. Dwa bezprecedensowe wydarzenia za jednym zamachem? A dlaczego nie? 

Gitara i silnik: te dźwięki niepodważalnie cieszą uszy zdecydowanej większości fanów motoryzacji i motocykli. Również w tym roku przyprawią nas o gęsią skórkę. BMW Motorrad zaprasza na 5. edycję Pure&Crafted Festival w Berlinie. To święto muzyki, kultury motocyklowej i stylu życia New Heritage. Jeśli chcesz wraz z nami podgrzać atmosferę w ogrodzie letnim targów w Berlinie, nie możesz tego przegapić.

Pure & Crafted 2022: Jedyny taki festiwal

Czym byłby festiwal bez line-upu gwarantującego rewelacyjną zabawę? W tym roku headlinerem będzie zespół Pixies, jak zawsze zadający sobie pytanie: „Where Is My Mind?”. Na fanów jasnych i kołyszących odpowiedzi czekają dwa brytyjskie zespoły Nothing But Thieves i The Vaccines, które naprawdę rozgrzeją letni ogródek, a hipnotyczni anatolijscy rockmani Altin Gün stworzą ekstatyczną atmosferę.

Pure&Crafted. Tu chodzi o indywidualizm i styl życia, który oczarowuje wielu. Niestandardowe motocykle, tradycyjnie wytworzone produkty wysokiej jakości, kipiące adrenaliną pokazy akrobatyki na dwóch kółkach: to wszystko sprawi, że festiwal będzie niezapomnianym przeżyciem. Liczne food trucki i bary zapewnią wyśmienite jedzenie i napoje. My już nie możemy się doczekać. Do zobaczenia w Berlinie!

Przeczytaj też:

BMW Motorrad Days 2022 – tym razem w Berlinie

Festiwal Pure&Crafted zawsze wyróżniał się wyjątkowym połączeniem.  Tu chodzi o motocykle, muzykę i fajne rzeczy. Ale zebranie tych trzech razem i stworzenie unikalnego i spójnego klimatu podczas jednego wydarzenia nie zawsze jest łatwe. Po to jest Pure&Crafted. Już w 2015 roku, kiedy to wszystko się zaczęło, w powietrzu unosił się zapach odkrywania na nowo starych wartości: dobre, uczciwe rzemiosło, ręcznie robione i analogowe. Motocykle z gaźnikami, muzyka gitarowa, dżinsy z selvedge denim i wszystko to, co kojarzy się kulturą custom. BMW z całym dobrodziejstwem wypuszczonej w 2014 roku serii neoklasycznych motocykli R nineT oraz przebogatą w kultowe maszyny historią, wpisuje się w klimat tego festiwalu w sposób idealny. Niestandardowe maszyny, muzyka gitarowa i nowe dziedzictwo w jednym. My będziemy tam na pewno. Do zobaczenia na miejscu!

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button