Przetestuj z Rometem oleje Liqui Moly - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

Przetestuj z Rometem oleje Liqui Moly

Skuterowo.com wraz z Romet Motors zaprasza Was do testu niemieckich olejów Liqui Moly. Niemiecki producent posiada w swoim portfolio produkty dedykowane skuterom i motocyklom, zarówno z silnikami dwusuwowymi (2T) jak i czterosuwowymi (4T).

Liqui Moly oferuje szeroką paletę doskonałej jakości produktów m.in.: oleje silnikowe, uszlachetniacze i środki pielęgnujące. Asortyment obejmuje 4000 artykułów. Liqui Moly tworzy i testuje swoje produkty we własnych laboratoriach, produkuje wyłącznie w Niemczech i sam wprowadza swoje produkty na rynek. Założona przed ponad 50 laty firma Liqui Moly należy do wiodących firm tej branży. Swoje produkty sprzedaje w Niemczech oraz w 90 innych krajach na całym świecie.

Dziś sami możecie się przekonać o jakości produktów Liqui Moly. Dla pierwszych dwudziestu osób, które poprawnie uzupełnią poniższy formularz mamy darmowe butelki oleju. Istotne jest wskazanie rodzaju silnika jaki posiada nasz skuter czy motorower (2T/4T). Do dzieła!

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Uzupełnij poniższy formularz:

[contact-form-7 id="15742" title="Przetestuj z Rometem oleje Liqui Moly"]

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Wkrótce następna szansa na prezenty od Skuterowo.com. Zarejestruj się, by otrzymać informacje o kolejnych niespodziankach.

Laureaci zabawy: Grzegorz Grzymała,  Marcin Pozorski,  Damian Połeć, Michał Toufar, Marcin Woźny, Oskar Kowalczyk, Krystian Dworok, Michał Kurek, Adam Sawicki, Mikołaj Lisiecki, Mateusz Sołtysiak, Mateusz Grzymkowski, Sebastian Cebula, Mateusz Wadas, Maciej Sienkiewicz, Mateusz Janel, Grzegorz Chirowski, Mateusz Kasprzak, Patryk Pastuszak, Jakub Tolak.

Regulamin:
1. Fundatorem nagród jest Romet Motos, przedstawiciel Liqui Moly.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com c/o SDPS OnAir! Sender.
3. Nagrodami w zabawie jest: 20 butelek oleju Liqui Moly 2T lub 4T
4. Laureatami zostanie 20 pierwszych osób poprawnie uzupełniających podany w publikacji formularz wskazując rodzaj posiadanego silnika 2T/4T. Każdy z Laureatów otrzyma jedną butelkę wybranego oleju Liqui Moly.
5. O wygranej Organizator powiadomi uczestnika poprzez e-mail lub telefonicznie.
6. Podanie nieprawdziwych/błędnych danych skutkuje anulowaniem wygranej.
7. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 14 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com. Użytkownik zobowiązuje się w terminie 60 dni od daty dostarczenia nagrody do przesłania swojej opinii nt. produktu Liqui Moly na adres redakcja@skuterowo.com. Użytkownik wyraża zgodę na publikację swojej opinii pod własnym imieniem i/lub nazwiskiem,- na zasadach ogólnego regulaminu Skuterowo.com.
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin,osoby najbliższe oraz osoby będące laureatami poprzednich edycji konkursu Skuterowo.com, których finał miał miejsce co najmniej 6 miesięcy od daty tejże publikacji.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Fot.: Skuterowo.com

Inne publikacje na ten temat:

102 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button