Promocja motocykli Barton: Kup jednoślad i zgarnij kask Origine lub Just1 za 1zł!

Informacja prasowa

W skrócie
  • Wjeżdża nowa przedsezonowa promocja do salonów Barton Motors
  • Kup motocykl, skuter lub quada Barton, a kask Origine lub Just1 otrzymasz za symboliczną złotówkę

W Barton Motors wcześnie rozpoczyna się sezon motocyklowy. Kolekcja odświeżonych pojazdów jak i nowości 2022 spełniających normę Euro 5 wypełnia z dnia na dzień salony sprzedaży sieci dealerskiej. O tej porze roku można tam także upolować okazje z poprzedniego rocznika, a do każdego sprzedanego motocykla producent dorzuca markowy kask z złotówkę!

Oferta promocyjna dotyczy całej gamy pojazdów Barton Motors. Ponad 40 modeli w kilku kolorach daje ogromny wybór w różnych segmentach. Najpopularniejsze z nich to motocykle i skutery w pojemnościach 50 i 125 cm3. W gamie pojazdów Bartona znajdziecie także quady i crossy. W przypadku crossów nowa linia NXT 250 i 300 cm3 zaspokoi wymagania niejednego fana zmagań w terenie. Dla eko entuzjastów też coś się znajdzie. Poszukiwane przez tę grupę skutery elektryczne także są w stałej ofercie, a dla szukających w terenie bardziej stabilnych maszyn szeroką gamę ATV z przedziału od 125 do 250 cm3.

Po ostatniej akcji rabatowej Barton idzie za ciosem i wprowadza limitowaną ofertę w postaci bonusu dla nowych użytkowników, którzy zdecydują się na zakup pojazdu z oferty marki. Do zrealizowanego zamówienia w salonie dealerskim czy online, niezależnie od wybranego modelu jednośladu czy quada Barton Motors, Barton dodaje za symboliczną złotówkę kask marki Origine lub Just1.

Kask Just1 lub Origine za złotówkę

Włoskie Origine to stylowe kaski, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i wyróżniają się ciekawymi grafikami. W obecnej promocji wybieramy między kaskami integralnymi z linii Tonale i kaskami otwartymi z linii Palio 2.0. Przy zakupie motocykla terenowego czy quada dostajemy zaś możliwość wyboru pasującej nam grafiki z linii modelowej kasków offroadowych marki Just1 J38 (z wyłączeniem malowania Rockstar)

Przeczytaj też:

Niedrogi kask z interkomem? Origine Delta

Barton Motors zaprasza do odwiedzenia najbliższego punktu sprzedaży marki i zapoznania się z ofertą pojazdów na stronie https://barton-motors.pl

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button