Prezydent Andrzej Duda na skuterze wodnym “jak rakieta”

Aktywny wypoczynek prezydenta Andrzeja Dudy złapany w obiektywie paparazzi. 

Szczerze uwielbiam wszystkie plotkarsko-sensacyjne tytuły. Ot taki SuperExpress przyłapał prezydenta Andrzeja Dudę na aktywnym odpoczynku w Juracie. Jak podaje SE:

W Pałacu Prezydenckim nie jest bowiem tajemnicą, że prezydent nie lubi odpoczywać wylegując się na kanapie. Woli czynny odpoczynek, a Juratę wybiera, ponieważ uwielbia pływać na skuterze wodnym. Może nie jest to bezpieczny sport, ale Andrzej Duda radzi sobie doskonale. Pływa szybko i pewnie jak gwiazdor futbolu Robert Lewandowski (29 l.).

Informacje przedrukowały większe i mniejsze portale (zdjęcie miniaturki jastrzabpost.pl). Niestety zdjęcia są zbyt małe, żebyśmy mogli ustalić jaki to skuter. Na niektórych widać jednak, że prezydent Duda zabiera na przejażdżki także Pierwszą Damę.

Ponoć wakacje kończą się w najbliższą niedzielę, kiedy to Prezydent spotyka się z przedstawicielem chińskiego parlamentu.

Foto: jastrzabpost.pl

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. ciekawe czy Pan prezydent posiada uprawnienia do prowadzenia skutera wodnego? czy może jego znów nie obowiązuje prawo i przepisy naszego państwa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button