Piaggio Liberty i Medley 125 2020: Rusza promocja na włoskie skutery

Piaggio Polska właśnie odpaliło nową ofertę na skutery Liberty oraz Medley 125. Teraz stylowe miejskie przecinaki w automacie z rocznika 2020, dostępne są w lepszych cenach.

Praktyczne, eleganckie i oszczędne? Te pojazdy zdecydowanie można tak określić. Nie miniesz się również z prawdą, gdy dodasz do tego określenie "bardzo stylowe". Włosi od zawsze wiedzą jak łączyć finezję i estetykę z funkcjonalnością i robić to tak, by na twarzy kierującego uśmiech rysował się samoistnie. A teraz uśmiech może być jeszcze większy, bo włoskie maszynki klasy 125  są dodatkowo objęte specjalną promocją.


Najnowsza oferta na skutery Piaggio Liberty oraz Medley o pojemności 125cm³, pozwala na zakup maszyny z rocznika 2020, także w wersji "S" na bardziej korzystnych warunkach.

Tylko teraz Piaggio Liberty 125 kupisz już od 11 200 PLN, a nowego Medleya 125 ze światłami LED możesz nabyć w cenie 14 900 PLN. 

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Skuter klasy 125 to obecnie zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów na sprawne i wygodne poruszanie się po mieście. Pojemny schowek pod kanapą, schowki i wieszaki w przekroku - wszystko to daje również spore możliwości transportowe.

Modele Piaggio Liberty 125 i Medley 125, które dostępne są na prawo jazdy kat. B, są teraz jeszcze bardziej atrakcyjną propozycją do pokonywania codziennych trudów komunikacyjnych.

Więcej o tych maszynach oraz szczegóły promocji znajdziesz na stronie www.piaggio-polska.pl

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button