Piaggio Liberty i Medley 125 2020: Rusza promocja na włoskie skutery

Piaggio Polska właśnie odpaliło nową ofertę na skutery Liberty oraz Medley 125. Teraz stylowe miejskie przecinaki w automacie z rocznika 2020, dostępne są w lepszych cenach.

Praktyczne, eleganckie i oszczędne? Te pojazdy zdecydowanie można tak określić. Nie miniesz się również z prawdą, gdy dodasz do tego określenie “bardzo stylowe”. Włosi od zawsze wiedzą jak łączyć finezję i estetykę z funkcjonalnością i robić to tak, by na twarzy kierującego uśmiech rysował się samoistnie. A teraz uśmiech może być jeszcze większy, bo włoskie maszynki klasy 125  są dodatkowo objęte specjalną promocją.


Najnowsza oferta na skutery Piaggio Liberty oraz Medley o pojemności 125cm³, pozwala na zakup maszyny z rocznika 2020, także w wersji “S” na bardziej korzystnych warunkach.

Tylko teraz Piaggio Liberty 125 kupisz już od 11 200 PLN, a nowego Medleya 125 ze światłami LED możesz nabyć w cenie 14 900 PLN. 

Skuter klasy 125 to obecnie zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów na sprawne i wygodne poruszanie się po mieście. Pojemny schowek pod kanapą, schowki i wieszaki w przekroku – wszystko to daje również spore możliwości transportowe.

Modele Piaggio Liberty 125 i Medley 125, które dostępne są na prawo jazdy kat. B, są teraz jeszcze bardziej atrakcyjną propozycją do pokonywania codziennych trudów komunikacyjnych.

Więcej o tych maszynach oraz szczegóły promocji znajdziesz na stronie www.piaggio-polska.pl

 

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button