Odpowiedz na pytanie i wygraj kask HCI

Do zdobycia testowane przez Skuterowo.com kaski HCI wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

HCI czyli Helmet City INC. to producent hełmów do pojazdów głównie o charakterze miejskim. Dlatego idealnie pasują do skuterów. Ich design i użytkowość wskazuje na to w  przypadku niemal każdego modelu. Wygląd oraz jakość podkreślą wyjątkowy charakter właściciela.

Chcesz zupełnie za darmo stać się właścicielem jednego z nich?

Odpowiedz na proste pytanie uzupełniając formularz.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

[contact-form 3 "HCI Konkurs"]

Termin przyjmowania zgłoszeń minął.

Nagrody w zabawie:

Inne publikacje na ten temat:
Kolejno: HCI White red stripe, HCI White, HCI Half Face White


Fundatorem nagród w konkursie jest PLEX. Wyłączny importer kasków marki HCI, Warszawa, ul. Wólczyńska 133.

Regulamin:

1. Fundatorem nagród w zabawie jest PLEX, wyłączny importer kasków marki HCI. Za realizację i propagację odpowiada serwis Skuterowo.com.
2. Spośród poprawnych odpowiedzi zostanie wyłonionych 3 zwycięzców. Nagrodami w konkursie są 3 testowe kaski marki HCI (White red stripe, White, Half Face White).
3. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce dnia 14.10.2010. Za prawidłowy przebieg losowania nagród odpowiada Organizator. Losowanie odbędzie się w siedzibie Organizatora. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres podany w formularzu zgłoszeniowym lub telefonicznie.
4. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com i motor-plex.com
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin oraz osoby najbliższe.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Fot.: Skuterowo.com

Inne publikacje na ten temat:

34 opinii

  1. Nie, nie jest prawdą.
    (…)
    zwolnieni z opodatkowania są m.in. podatnicy, których wygrane pochodzą z kasyn gry, wideoloterii, gier na automatach, gier w bingo pieniężne i fantowe oraz (art. 21 ust. 1 pkt 6a) z wygranych w grach liczbowych, loteriach pieniężnych, grze telebingo, zakładach wzajemnych, loteriach promocyjnych, loteriach audioteksowych i loteriach fantowych, pod warunkiem jednak, że wysokość tych nagród nie przekracza kwoty 2280 zł.

  2. Dopesc ma racje.
    Ja w sumie w życiu nic nie wygrałem ani nic nie zostało mi dane za free nie licząc długopisów reklamówek.
    Życzę wszystkim szczęścia w losowaniu ;]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button