Aktualnie czytasz:
Odpowiedz na pytanie i wygraj kask HCI

Do zdobycia testowane przez Skuterowo.com kaski HCI wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

HCI czyli Helmet City INC. to producent hełmów do pojazdów głównie o charakterze miejskim. Dlatego idealnie pasują do skuterów. Ich design i użytkowość wskazuje na to w  przypadku niemal każdego modelu. Wygląd oraz jakość podkreślą wyjątkowy charakter właściciela.

Chcesz zupełnie za darmo stać się właścicielem jednego z nich?

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Odpowiedz na proste pytanie uzupełniając formularz.

[contact-form 3 „HCI Konkurs”]

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Termin przyjmowania zgłoszeń minął.

Nagrody w zabawie:

Kolejno: HCI White red stripe, HCI White, HCI Half Face White


Fundatorem nagród w konkursie jest PLEX. Wyłączny importer kasków marki HCI, Warszawa, ul. Wólczyńska 133.

Regulamin:

1. Fundatorem nagród w zabawie jest PLEX, wyłączny importer kasków marki HCI. Za realizację i propagację odpowiada serwis Skuterowo.com.
2. Spośród poprawnych odpowiedzi zostanie wyłonionych 3 zwycięzców. Nagrodami w konkursie są 3 testowe kaski marki HCI (White red stripe, White, Half Face White).
3. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce dnia 14.10.2010. Za prawidłowy przebieg losowania nagród odpowiada Organizator. Losowanie odbędzie się w siedzibie Organizatora. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres podany w formularzu zgłoszeniowym lub telefonicznie.
4. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com i motor-plex.com
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin oraz osoby najbliższe.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Fot.: Skuterowo.com
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
34 Komentarze
1 2 3 4