Odpowiedz na pytanie i wygraj kask HCI

Do zdobycia testowane przez Skuterowo.com kaski HCI wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

HCI czyli Helmet City INC. to producent hełmów do pojazdów głównie o charakterze miejskim. Dlatego idealnie pasują do skuterów. Ich design i użytkowość wskazuje na to w  przypadku niemal każdego modelu. Wygląd oraz jakość podkreślą wyjątkowy charakter właściciela.

Chcesz zupełnie za darmo stać się właścicielem jednego z nich?

Odpowiedz na proste pytanie uzupełniając formularz.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

[contact-form 3 "HCI Konkurs"]

Termin przyjmowania zgłoszeń minął.

Nagrody w zabawie:

Kolejno: HCI White red stripe, HCI White, HCI Half Face White


Fundatorem nagród w konkursie jest PLEX. Wyłączny importer kasków marki HCI, Warszawa, ul. Wólczyńska 133.

Regulamin:

1. Fundatorem nagród w zabawie jest PLEX, wyłączny importer kasków marki HCI. Za realizację i propagację odpowiada serwis Skuterowo.com.
2. Spośród poprawnych odpowiedzi zostanie wyłonionych 3 zwycięzców. Nagrodami w konkursie są 3 testowe kaski marki HCI (White red stripe, White, Half Face White).
3. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce dnia 14.10.2010. Za prawidłowy przebieg losowania nagród odpowiada Organizator. Losowanie odbędzie się w siedzibie Organizatora. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres podany w formularzu zgłoszeniowym lub telefonicznie.
4. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com i motor-plex.com
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin oraz osoby najbliższe.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Fot.: Skuterowo.com

Inne publikacje na ten temat:

34 opinii

 1. Tak n a widom bardzo fajny kask. Najlepiej widać to na fotce po prawej stronie. Typowy kas skuterowy. tak mi się wydaje. Wygląda się w niem lżej i zgrabniej.
  Pozdrawiam Vojtek

 2. Nie, nie jest prawdą.
  (…)
  zwolnieni z opodatkowania są m.in. podatnicy, których wygrane pochodzą z kasyn gry, wideoloterii, gier na automatach, gier w bingo pieniężne i fantowe oraz (art. 21 ust. 1 pkt 6a) z wygranych w grach liczbowych, loteriach pieniężnych, grze telebingo, zakładach wzajemnych, loteriach promocyjnych, loteriach audioteksowych i loteriach fantowych, pod warunkiem jednak, że wysokość tych nagród nie przekracza kwoty 2280 zł.

 3. Dopesc ma racje.
  Ja w sumie w życiu nic nie wygrałem ani nic nie zostało mi dane za free nie licząc długopisów reklamówek.
  Życzę wszystkim szczęścia w losowaniu ;]

 4. U mnie też nie ma maila, czyli to na pewno nie ja;). A prawidłowa odpowiedź to chyba Helmet City, przynajmniej ja tak zaznaczyłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button