Odpowiedz na pytanie i wygraj kask HCI - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

Odpowiedz na pytanie i wygraj kask HCI

Do zdobycia testowane przez Skuterowo.com kaski HCI wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

HCI czyli Helmet City INC. to producent hełmów do pojazdów głównie o charakterze miejskim. Dlatego idealnie pasują do skuterów. Ich design i użytkowość wskazuje na to w  przypadku niemal każdego modelu. Wygląd oraz jakość podkreślą wyjątkowy charakter właściciela.

Chcesz zupełnie za darmo stać się właścicielem jednego z nich?

Odpowiedz na proste pytanie uzupełniając formularz.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

[contact-form 3 "HCI Konkurs"]

Termin przyjmowania zgłoszeń minął.

Nagrody w zabawie:

Kolejno: HCI White red stripe, HCI White, HCI Half Face White


Fundatorem nagród w konkursie jest PLEX. Wyłączny importer kasków marki HCI, Warszawa, ul. Wólczyńska 133.

Regulamin:

1. Fundatorem nagród w zabawie jest PLEX, wyłączny importer kasków marki HCI. Za realizację i propagację odpowiada serwis Skuterowo.com.
2. Spośród poprawnych odpowiedzi zostanie wyłonionych 3 zwycięzców. Nagrodami w konkursie są 3 testowe kaski marki HCI (White red stripe, White, Half Face White).
3. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce dnia 14.10.2010. Za prawidłowy przebieg losowania nagród odpowiada Organizator. Losowanie odbędzie się w siedzibie Organizatora. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres podany w formularzu zgłoszeniowym lub telefonicznie.
4. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com i motor-plex.com
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin oraz osoby najbliższe.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Fot.: Skuterowo.com

Inne publikacje na ten temat:

34 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button