NOWY James Bond "No Time To Die" - trailer i piękne motocykle

Całkowicie nowy Tiger 900 i Scrambler 1200 w 25. części przygód Jamesa Bonda ‘Nie czas umierać’, wchodzącej na ekrany w kwietniu 2020 r.

Firma Triumph Motorcycles jest niezwykle dumna mogąc ogłosić nowy projekt partnerski  z 25 oficjalnym filmem o Jamesie Bondzie, ‘Nie czas umierać’, oraz wytwórnią EON Productions.  Zespół projektowy działu produkcji Triumph współpracował z kaskaderami filmowymi w celu skonfigurowania kilku motocykli o konkretnych cechach, łącznie ze specjalnym przygotowaniem modeli Tiger 900 i Scrambler 1200 do ekstremalnych i dynamicznych sekwencji akcji.  

Dyrektor Generalny Triumpha, Nick Bloor powiedział: “Jesteśmy zachwyceni partnerstwem z najnowszym filmem o Jamesie Bondzie, ‘Nie czas umierać’. Triumph Motorcycles ma szczęście szczycić się bogatą historią uczestniczenia w wielu niezwykłych, świetnie sprzedających się filmach, tak więc duży ekran nie jest dla naszej marki czymś niezwykłym. Wiemy, że nasze motocykle są niewiarygodnie sprawne i nie możemy doczekać się, aby zobaczyć je w akcji gdy film wjedzie na ekrany, łącznie z nowym i z utęsknieniem wyczekiwanym modelem Tiger 900.” 

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Koordynator scen kaskaderskich filmu o Jamesie Bondzie Lee Morrison powiedział: “Triumph udostępnił nam wczesne prototypy modelu Tiger 900 przed ich wprowadzeniem na rynek, mogliśmy więc wykorzystać je w filmie w 3 kluczowych miejscach o wiele wcześniej, niż motocykl został oficjalnie przedstawiony światu. Muszę powiedzieć, że musiał przejść dosłownie  wszystko. Obrzucenie wielkimi, ostrymi pobrużdżonymi skałami, głębokie grząskie błoto, duże prędkości, wysokie skoki i strome podjazdy i zjazdy we wszelkich możliwych warunkach. Tigery naprawdę niezwykle dobrze poradziły sobie z tym zadaniem, bez problemów technicznych, a to według mnie rzeczywiście świadczy o ich wszechstronnych kwalifikacjach.”  

Film ‘Nie czas umierać’ zostanie zaprezentowany na ekranach kinowych  Zjednoczonego Królestwa od 2 kwietnia 2020 przez wytwórnię Universal Pictures International, a w Stanach Zjednoczonych – od 10 kwietnia, przez wytwórnię Metro Goldwyn Mayer Studios pod szyldem United Artists Releasing.

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button