NOWY James Bond "No Time To Die" - trailer i piękne motocykle

Całkowicie nowy Tiger 900 i Scrambler 1200 w 25. części przygód Jamesa Bonda ‘Nie czas umierać’, wchodzącej na ekrany w kwietniu 2020 r.

Firma Triumph Motorcycles jest niezwykle dumna mogąc ogłosić nowy projekt partnerski  z 25 oficjalnym filmem o Jamesie Bondzie, ‘Nie czas umierać’, oraz wytwórnią EON Productions.  Zespół projektowy działu produkcji Triumph współpracował z kaskaderami filmowymi w celu skonfigurowania kilku motocykli o konkretnych cechach, łącznie ze specjalnym przygotowaniem modeli Tiger 900 i Scrambler 1200 do ekstremalnych i dynamicznych sekwencji akcji.  

Dyrektor Generalny Triumpha, Nick Bloor powiedział: “Jesteśmy zachwyceni partnerstwem z najnowszym filmem o Jamesie Bondzie, ‘Nie czas umierać’. Triumph Motorcycles ma szczęście szczycić się bogatą historią uczestniczenia w wielu niezwykłych, świetnie sprzedających się filmach, tak więc duży ekran nie jest dla naszej marki czymś niezwykłym. Wiemy, że nasze motocykle są niewiarygodnie sprawne i nie możemy doczekać się, aby zobaczyć je w akcji gdy film wjedzie na ekrany, łącznie z nowym i z utęsknieniem wyczekiwanym modelem Tiger 900.” 

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Koordynator scen kaskaderskich filmu o Jamesie Bondzie Lee Morrison powiedział: “Triumph udostępnił nam wczesne prototypy modelu Tiger 900 przed ich wprowadzeniem na rynek, mogliśmy więc wykorzystać je w filmie w 3 kluczowych miejscach o wiele wcześniej, niż motocykl został oficjalnie przedstawiony światu. Muszę powiedzieć, że musiał przejść dosłownie  wszystko. Obrzucenie wielkimi, ostrymi pobrużdżonymi skałami, głębokie grząskie błoto, duże prędkości, wysokie skoki i strome podjazdy i zjazdy we wszelkich możliwych warunkach. Tigery naprawdę niezwykle dobrze poradziły sobie z tym zadaniem, bez problemów technicznych, a to według mnie rzeczywiście świadczy o ich wszechstronnych kwalifikacjach.”  

Film ‘Nie czas umierać’ zostanie zaprezentowany na ekranach kinowych  Zjednoczonego Królestwa od 2 kwietnia 2020 przez wytwórnię Universal Pictures International, a w Stanach Zjednoczonych – od 10 kwietnia, przez wytwórnię Metro Goldwyn Mayer Studios pod szyldem United Artists Releasing.

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button