Aktualnie czytasz:
Tuning: Nowości optyczne do Gilery Runner w nowej budzie!
0

Patrząc na nowości niektórych firm takich jak STR8 czy Stage6 (SSP) nie sposób nie zauważyć, że odważnie wkraczają w części do tuningu optycznego dedykowane nowym skuterom. Co prawda robią to wolno, ale robią. W tym przypadku mamy do czynienia z Gilerą Runner w nowej budzie (tzn. od sierpnia 2005r.), do której pojawiło się wiele nowych, ciekawych elementów.

STR8 Quattro Optik: Na pewno bardzo rzucającą się w oczy rzeczą jest dość nietypowa przednia lampa firmy STR8. Lampa składa się z 4 halogenów (Quattro – cztery), niestety typu domowych (nie posiadają homologacji drogowej).

Jak łatwo zauważyć, lampa charakteryzuje się agresywną i kanciastą linią. Montaż nie sprawia większego kłopotu, o ile ktoś umie posługiwać się śrubokrętem (w celu odkręcenia przedniej czaszy i standardowej lampy). Dostępne kolory to: czarny, carbon, biały oraz chrom

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Ceny będą oscylowały między ok. 42€  a 52€ (w zależności od koloru lampy)

STR8 Tank Cap Trim Następnym dodatkiem upiększającym Runnera jest dość niewielka część, ale na pewno rzucającą się w oczy ze względu oczywiście na jej wygląd i umiejscowienie. Mowa tu o części która ma za zadanie ozdobić nasz wlew paliwa. Element wykonany z aluminium, więc będzie można sobie to dodatkowo ładnie wypolerować. Cena to ok. 18€ – 20€

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Stage6 Styling Parts Brake Levers CNC-Type II Także firma Stage6 pokazała, że potrafi robić ładne części nie tylko do Runnera w nowej budzie. Część ta będzie pasowała także do Runnera w starej budzie ale tylko i wyłącznie wyposażonego w dwa hamulce tarczowe. Chodzi o klamki hamulcowe z serii Stage6 Styling Parts Type II. Zastąpienie oryginalnych klamek zajmie kilka minut a efekt będzie widoczny natychmiast. Dźwignie wyróżniają się wysoka jakością wykonania oraz oczywiście tym co nas bardziej interesuje, czyli wyglądem. Dostępne w pięciu kolorach: czarny, tytanowy, chromowany, stalowy-szary, niebieski Cena bez względu na kolor to ok. 29€

Stage6 Styling Parts Brake Cylinder Cover Cooling Style Kolejnym gadżetem od Stage6 Styling Parts są pokrywy pomp hamulcowych. Co prawda gdy mamy obudowana kierownice to i tak ich nie widać, więc sens ich zakładania jest wtedy, gdy mamy kierownice tylu DownHill (często nazywaną BMX). Dekielki są w stylu „Cover Cooling”, oczywiście pasują zarówno do Gilery Runner w nowej jak i starej budzie. Jak na SSP przystało pokrywki dostępne są w pięciu różnych kolorach: czarny, niebieski, pomaraAączowy, czerwony, tytanowy Cena również bez znaczenia na kolor to ok. 10€.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%