Nowości Keeway 2018: 125-ki dla każdego i skutery 50 ccm

Podczas zakończonych właśnie mediolańskich targów EICMA 2017, które odbywały się w dniach 9-12 listopada, grupa Keeway zaprezentowała aż sześć zupełnie nowych, atrakcyjnych pojazdów, które niebawem pojawią się w naszej ofercie.

Warto wspomnieć też o zupełnie nowym silniku w skuterze F-ACT EVO 50 oraz koncepcyjnym Darkblade 125, który ma stanowić ciekawą alternatywę do oferowanego dotychczas skutera Cityblade 125. Wielu motocyklistów młodszego pokolenia zwróci również uwagę na maszynę TX 125 Adventure.

Jakie pojazdy zagoszczą na naszych drogach już w przyszłym sezonie? Z pewnością takie, których silniki spełniają wyśrubowane normy ekologiczne, zostały wyposażone w układy wtryskowe oraz posiadaj system hamowania CBS. Gaźniki i silniki dwusuwowe to już przeszłość.

Keeway K-LIGHT 125 2018

Chcesz zacząć swoją przygodę na motocyklu typu cruiser? Keeway przygotował dla Ciebie maszynę, która wywoła niejeden uśmiech. Nisko poprowadzony tył, klasyczny zbiornik paliwa, jednocylindrowy, chłodzony powietrzem silnik o mocy 11 KM. Do tego tarczowe hamulce z przodu i z tyłu.

Keeway TX 125 ADVENTURE 2018

To propozycja dla młodych, rządnych przygód motocyklistów. Tu liczą się emocje! Silnik oferuje dużo dostępnej w całym zakresie mocy, a sprawny układ hamulcowy (CBS) i 17-calowe koła sprawią, że TX poradzi sobie także w lekkim terenie. To wszystko już w drugiej połowie przyszłego roku.

 

Keeway RKR 125 2018

Chłodzona cieczą, mocna jednostka napędowa pochodząca z modelu RKF 125, 260 mm tarcza hamulcowa z przodu i 240 mm tarcza hamulcowa z tyłu. RKR jedzie dokładnie tam gdzie chcesz - w mieście i na torze kartingowym. Dostępny od marca 2018.

Keeway RKF 125 2018

Ta 12-konna maszyna do walki z zatłoczonymi miastami wyposażona jest w jednocylindrowy, nowoczesny silnik o pojemności 125 ccm u układ hamulcowy CBS z dwoma tarczami. RKF posiada agresywny wygląd, będzie dostępny w kolorze białym, niebieskim, czerwonym i czarnym. Dostępność: marzec 2018.

Keeway X-LIGHT 125 2018

To motocykl z prawdziwym charakterem! Chłodzony powietrzem, jednocylindrowy silnik 125 ccm. Niesamowity styl scramblera sprzed lat. Pojedyncza, nie dzielona kanapa i podwójne amortyzatory z tyłu. X-Light musi się podobać!

Keeway CAFE RACER 152 2018

Styl vintage w pełnej krasie. Nowoczesny silnik o pojemności 150 ccm i tylko 108 kg wagi to gwarancja dobrej zabawy. Do tego klasyczny wydech, lusterka, okrągła lampa i 12-litrowy zbiornik paliwa. Dostępność od drugiej połowy 2018 roku.

Keeway F-ACT EVO 50 2018

Popularny miejski skuter F-ACT EVO otrzymał zupełnie nową, jednocylindrową, czterosuwową jednostkę napędową spełniającą normę EURO 4 (wtrysk). Od nowa zaprojektowano także przód skutera. Teraz lampa posiada nowy kształt i jest idealnie zespolona z obudową, a nowa grafika przyciąga uwagę. 12-calowe felgi poradzą sobie z miejskimi nierównościami. To świetna propozycja do miasta również ze względu na wygodną i przestronną kanapę. Do wyboru mamy skuter w wersji białej oraz czarnej.

Keeway DARKBLADE 125 Concept

Podczas targów przedstawiono również model koncepcyjny, który ma uzupełnić ofertę w niedalekiej przyszłości. Zgodnie z obietnicą producenta jego cena ma być bardziej atrakcyjniejsza niż oferowanego dotychczas modelu CITYBLADE 125. Ciekawe malowanie z pewnością przypadnie do gustu młodszym miłośnikom skuterów.

Z wszystkimi pojazdami b dziecie si Pa stwo mogli zapozna ju w przysz ym roku w naszej dotychczasowej siedzibie przy Wale Miedzeszy skim 262 w Warszawie oraz w naszej nowej, w a nie przygotowywanej siedzibie w Sadowej (za omiankami).

Więcej do znalezienia na stronie internetowej www.keewaypoland.com

Inne publikacje na ten temat:

4 opinii

  1. rkf pewnie 8900, jeszcze mają przecież benelli bn125.Jak bn 251 kosztyje 12tyś. To myślę że bn125 będzi hitem w cenie 9800.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button