Nowości BMW 2021: Dwa motocyklowe roadstery – premiera już jutro!

Już jutro, czyli w czwartek – 19 listopada, BMW Motorrad zaprezentuje dwa nowe modele ze swojej gamy Roadsterów. Na jakie nowości możemy liczyć?

Obie premiery będą miały miejsce podczas cyfrowej prezentacji o godzinie 16.00, która będzie streamowana na całym świecie poprzez oficjalne kanały BMW Motorrad na FacebookuYouTube oraz na platformie LinkedIn.

https://www.facebook.com/BMWMotorrad
https://www.youtube.com/BMWMotorrad

Poza motocyklami widzowie będą mieli okazję poznać wyjątkowych gości. Od razu po prezentacji na stronie BMW Motorrad zostaną udostępnione informacje o prezentowanych motocyklach (w tym: zdjęcia, filmy oraz konfigurator). Również w social mediach BMW Motorrad takich jak Instagram i TikTok pojawią się ciekawe i interesujące materiały zwiazane z premierowymi Roadsterami.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Wszelkie znaki na ziemi i niebie mówią, że będą to modele reprezentujące flagową oraz najmniejsza klasę motocykli BMW. Czekamy więc do jutra.

Pamiętajcie – 19 listopada, godzina 16:00, odpalamy transmisję!

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button