BMW Motorrad
Aktualnie czytasz:
Nowości BMW 2021: Dwa motocyklowe roadstery - premiera już jutro!

Już jutro, czyli w czwartek - 19 listopada, BMW Motorrad zaprezentuje dwa nowe modele ze swojej gamy Roadsterów. Na jakie nowości możemy liczyć?

Obie premiery będą miały miejsce podczas cyfrowej prezentacji o godzinie 16.00, która będzie streamowana na całym świecie poprzez oficjalne kanały BMW Motorrad na FacebookuYouTube oraz na platformie LinkedIn.

https://www.facebook.com/BMWMotorrad
https://www.youtube.com/BMWMotorrad

Poza motocyklami widzowie będą mieli okazję poznać wyjątkowych gości. Od razu po prezentacji na stronie BMW Motorrad zostaną udostępnione informacje o prezentowanych motocyklach (w tym: zdjęcia, filmy oraz konfigurator). Również w social mediach BMW Motorrad takich jak Instagram i TikTok pojawią się ciekawe i interesujące materiały zwiazane z premierowymi Roadsterami.

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Wszelkie znaki na ziemi i niebie mówią, że będą to modele reprezentujące flagową oraz najmniejsza klasę motocykli BMW. Czekamy więc do jutra.

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Pamiętajcie - 19 listopada, godzina 16:00, odpalamy transmisję!

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%

Podziel się opinią

lub