Nowe jednoślady od Zipp 2016: Zipp VZ-4 125 oraz Zipp Quantum Max 125

Razem z Agnieszką Zimowską z Zipp rozmawiamy o dwóch nowych propozycjach na nowy sezon. To Zipp VZ-4 125 oraz Zipp Quantum Max 125, które pojawiły się nie tylko na targach Kielce Moto - Expo 2015, ale w salonach sprzedaży. Marka postanawia rozwijać portfolio sportowych i turystycznych sprzętów.

Zipp VZ-4 125 to następna znanego już VZ-3. Motocykl w stosunku do poprzednika zyskał nieco za długości. Zadbano także o nieco niższy środek ciężkości, przez co poprawiono jego prowadzenie. Na pierwszy rzut oka VZ-4 jest bardziej agresywny i podkreśla swoje sportowe ambicje.

Z kolei  Zipp Quantum Max 125 to typowo turystyczny skuter na prawo jazdy B. Spore rozmiary zapowiadają komfortowe doznania z jazdy, niestety kosztem dynamiki. Sprzęt jest wyposażony w komplet świateł ledowych, gniazdo USB, a także radio.

Dzisiaj razem z nami jest Agnieszka Zimowska z Zippa, bo właśnie podczas trwających Kielce Moto Expo 2015 zawędrowaliśmy tutaj celem obejrzenia dwóch pra-premier, które już są w przedsprzedaży. Jeden skuter i jeden sportowy motocykl 125. Co to jest?
Witam serdecznie. W modelach przedpremierowych prezentujemy dzisiaj Państwu skuter w kategorii pojazdów Maxi, skuter Quantum Max 125. Jest to skuter dedykowany dla osób, które cenią sobie komfort jazdy, ale również innowację i nowoczesność. Bardzo bogato wyposażony w nowoczesny design, oświetlenie pełne, ledowe. Bardzo nowoczesne zegary nawiązujące do nowoczesnej stylistyki samochodowej, bardzo wygodna kanapa, dwuosobowa, jak również funkcję dodatkowe – radio FM, radioodtwarzacz mp3, wbudowana karta SD z czytnikiem portu USB i fajne rozwiązanie – siłownik kanapy, który też poprawia komfort użytkowania. Myślę, że jest to pojazd, który uzupełnia naszą kolekcję. Do tej pory brakowało nam w tym segmencie skutera...

Inne publikacje na ten temat:

- Takiego dużego, turystycznego...
- Dokładnie tak. Mamy już pierwsze sprzedaże w przedsprzedaży, więc myślę, że jest to dobra linia i znajdzie on swoich odbiorców.
Drugim modelem przedpremierowym, który jest zapowiedzią dopiero kolekcji 2016 jest to sportowy motocykl, o którym wspomniałeś, VZ4. Motocykl ten to następca VZ3 z 2015 roku. Poprawiony, udoskonalony, lepsze proporcje. Jest to motocykl dłuższy, jak również niższy, który gwarantuje lepszą pewność i komfort utrzymania tego motocykla, bo jak wiadomo motocykl ten waży 130 kilogramów, więc jest to ważne, aby mieć pewność i stabilność przy użytkowaniu właśnie tej klasy motocykli.

- I to jest fajne takie preludium do zrobienia sobie prawka A i potem być może jeżdżenia na czymś większym. W każdym razie moim zdaniem oddaje taki fajny, sportowy charakter i podkreśla ambicje właściciela i wydaję mi się, że jest to fajny sposób na uzupełnienie tego braku po VZ3. Fajne rozwinięcie tej kolekcji i wydaję mi się, że chyba już teraz zyskuje spore grono sympatyków właśnie ten model, jak i również Quantum Max, którego mieliśmy okazję przed chwilą zobaczyć. Cóż, pozostaję mi tylko życzyć jak najlepszych wyników teraz i naprawdę mocnego startu na 2016.
- Dziękuję bardzo, pracuję nad nową kolekcją, całą naszą premierę odsłonimy w lutym na targach, także prosimy czekać na nowości. Dziękuje bardzo
- Dzięki Ci bardzo i do zobaczenia wkrótce.

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Dlaczego Quantum Max 125 wygląda jak Romet Maxi 125r i ma dokładnie takie samo wyposażenie? Nie widzę żadnej zmiany poza nazwą , i jaka to nowość jak od końca 2014 roku można go już nabyć pod nazwą Romet? Cena Quantum Max i Rometa Maxi 125R jest również zbliżona więc jak firma chce przyciągnąć potencjalnego chętnego na ten sprzęt ????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button