Skuter najlepszy z najlepszych, czyli Sym Sanyang Fancy R

Chciałbym dziś przedstawić Wam historię mojego Sym’a Sanyang’a Fancy R. Otóż moja przygoda z tym skuterem zaczęła się cztery lata temu. Mojemu tacie w rozliczeniu za jakiś remont w domu u jednego znajomego pracodawca dołożył niby rozwalony skuter, dodając, że może uda mu się go naprawić, poskładać i odpalić.

Koleś miał wszystkie papiery (po niemiecku, ale przetłumaczyło się i teraz jest zarejestrowany) oraz wszystkie części. Mój tata wziął go, będąc przekonanym, że mu się uda. No i miał rację! Zrobił go, jedyne co było nie tak to tłumik, który przepaliliśmy i jest jak nowy. Co dalej? Może trochę o jego historii sprzed okresu, kiedy to ja go posiadałem. Otóż wyprodukowany został w Niemczech w 1996 roku, ogólnie jest na licencji Sym’a, wykonany przez japończyków, model ten to Sanyang Fancy R (nie mylić z Super Fancy, bo różni się kilkoma elementami), dalej, silnik 2t chłodzony powietrzem, pojemność 49cc.

Co było dalej, po naprawieniu go? Jeździłem nim czasami w okolicach mojego domu, ponieważ nie był jeszcze wtedy zarejestrowany. No i ogólnie stał u mnie w komórce 3 lata, czasem raz na 2-3 tygodnie nim trochę pojeździłem.
Po zarejestrowaniu skutera zabrałem się za drobne elementy w nim, były to jedynie małe poprawki wizualne.
Teraz, gdy używam go niemal codziennie jestem bardzo zadowolony z jego osiągów. Szkoda tylko, że ma blokady, bo więcej jak 40 km/h nie pojedzie, ale kiedyś się je zdejmie.

Na dzień dzisiejszy wygląda to wszystko pięknie :
Dość oryginalny wygląd, pół, a nawet nie pół manetki i mam max. obroty (przez moduł) i v-max (40 km/h), bardzo, ale to bardzo komfortowa jazda, wielka zrywność itd, a mógłbym go wychwalać tu w nieskończoność.
Więc to tyle, zdjęć nie dam, bo kabel posiałem od aparatu, ale jak tylko go znajdę to od razu wstawię tu fotki. I jedno, co chciałem Wam przekazać to to, że gdy tylko zobaczycie Sym’a Sanyang’a Fancy R gdziekolwiek, od razu go kupujcie! Na prawdę, odkąd go mam nigdy nie miałem z nich ŻADNYCH problemów, żadnej usterki. Wszystko jest w moim seryjnie i działa biście jak na osiemnastoletni skuter! Także pozdrawiam Was, ja spadam szukać kabla od aparatu.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania, cześć!

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Flowman105

Jeżdżę Routerem Ws 50 i Sym'em Fancy R i jest meeegaaa !! ;D

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button