125 ccm
Aktualnie czytasz:
Motocykle 125 bez prawa jazdy: Opinie

Zdania są podzielone co do podpisanej wczoraj przez Prezydenta nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami. Wśród nich znajdują się zarówno orędownicy jak i przeciwnicy nowych przepisów o motocyklach 125 na kat. B prawa jazdy. Jakie jest Wasze zdanie?

Zapewne mają nieco racji przeciwnicy powołując się na kwestie samego bezpieczeństwa jak i przygotowania początkujących motocyklistów 125. Jednak z drugiej strony taki jednoślad niwiele różni się od motoroweru w kwestii obsługi i techniki jazdy. Owszem prędkości są nieco większe, jednak grupa docelowa nowych przepisów też jest zupełnie inna. To dorośli ludzie znający przepisy i teoretycznie bardziej odpowiedzialni.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
11 Komentarze
1 2
  • Zdjęcie profilowe B4rtek
    28 lipca 2014 at 16:22

    Pieprzenie. Tak jak by wszystkim tutaj było szkoda tych którzy się zabiją. Dla jednego rozsądnego będzie to prawo do wieloletniego rozsądnego użytkowania 125ki, dla drugiego alternatywa dla skoku z mostu. I tyle, nic więcej.