125 ccm
Aktualnie czytasz:
Świat Motocykli: Nowy numer z poradnikiem 125 cm3
0
 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Sierpniowy numer Świata Motocykli (8/2014) już znajdziecie w kioskach. W nim w związku ze zmianą ustawy o kierujących pojazdami (słynne 125 ccm na B) przygotowano dla Was ściągawkę, jaki pojazd doradzić nieobytemu samochodziarzowi.
Co ponadto?

Jednak z okazji tego numeru przygotowaliśmy dla Was to i owo. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie z okazji naszej „ćwiartki”, bo jest do wzięcia kilka fantastycznych nagród, ze skuterem Kawasaki J300 na czele (regulamin konkursu). A skoro jesteśmy przy konkursach – publikujemy w tym numerze listę zwycięzców w plebiscycie „Motocykl Roku 2014” – zarówno wyróżnionych maszyn, jak i czytelników, którzy zdobyli nagrody.

– mówi Lech Potyński, redaktor naczelny.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%