125 ccm
Aktualnie czytasz:
Media Expert: „Jest ogromne zainteresowanie skuterami i motocyklami 125 ccm”
1

Sezon motocyklowy 2015 zaczyna ruszać pełną parą. Ten rok zdecydowanie będzie upływać pod znakiem motocykli i skuterów o pojemności 125 ccm. Michał Mystkowski, Rzecznik Prasowy Media Expert przyznaje w rozmowie ze Skuterowo.com, że ich sieć pokłada w tym sezonie spore szanse do rozwoju.

Mamy bardzo ambitne plany dotyczące rozwoju tego segmentu sprzedaży. Już w zeszłym roku, po wejściu w życie nowych przepisów, umożliwiających jazdę motocyklem o poj. do 125 cm3 przez posiadaczy prawa jazdy kat.B, mieliśmy ogromne zainteresowanie ze strony klientów tego typu sprzętem. Przed uruchomieniem sprzedaży, chcieliśmy jednak skrupulatnie wyselekcjonować sprzęt, dopracować ofertę w najdrobniejszych szczegółach. Dziś, wszystkim klientom, którzy odłożyli zakup motocykla na wiosnę, możemy zaproponować dwa modele, przed rozpoczęciem sezonu oferta uzupełniona zostanie o kolejne 3., wśród których są również pojazdy z automatyczną skrzynią biegów o wydajnych i ekonomicznych silnikach (…)

– mówi Michał Mystkowski

Mamy nadzieję, że również design klientom będzie się podobał. Zadbamy także o czas Klienta – na miejscu dostępne będą akcesoria – szeroka gama kasków i urządzeń eksploatacyjnych, jak akumulatory, kufry, czy nawet oleje do silników motocyklowych. Nie zapominamy również o klientach, którzy rozważają zakup skuterów i motorowerów – dla nich przygotowaliśmy ofertę pełną innowacji, zgodną z nowoczesnymi trendami i co najważniejsze – w bardzo dobrych cenach. To będzie ekscytujący rok i wierzymy, że dzięki świetnej ofercie, umocnimy się na pozycji lidera w tym segmencie.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

– dodaje
Z punktu widzenia samych zainteresowanych jednak nie tylko cena ma znaczenia. Nader często o zakupie jednośladu decyduje oferta na finansowanie danego produktu. Czy dla miłośników jednośladów przewidują Państwo dedykowany program zakupów ratalnych?

Absolutnie tak. Zakup motocykla jest zwykle znacznym wydatkiem dla przeciętnego domowego budżetu, dlatego przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne warunki systemów ratalnych, w tym tzw. raty na dowód lub spłatę rozłożoną aż na 50 miesięcy. W naszej ofercie pojawią się także promocje na ubezpieczenia komunikacyjne OC/NNW/AC. Korzystając z dotychczasowych doświadczeń, proponujemy zatem klientom kompleksową obsługę – szeroką ofertę motocykli i skuterów, akcesoriów, ubezpieczeń i rat. Wszystko w jednym miejscu.

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

– zapewnia Michał Mystkowski

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%