Marzena, twarz kampanii “Matka Polka Motocyklistka”, zginęła w wypadku

Do wypadku drogowego z udziałem Marzeny, twarzy kampanii “Matka Polska Motocyklistka”, doszło w zeszłym tygodniu w centrum Szczecina. Niestety, w jego wyniku motocyklistka zmarła.

Prokuratura i policja nadal badają przyczyny wypadku do którego doszło 17 października w centrum Szczecina. Z wstępnych ustaleń wynika, że motocyklistka zahaczyła o zmieniający pas samochód, przez co straciła panowanie nad pojazdem i wypadła z drogi.

Marzena była twarzą kampanii społecznej “Matka Polska Motocyklistka”, która miała na celu zwracać uwagę na bezpieczeństwo motocyklistów. Organizatorzy akcji, w porozumieniu z rodziną zmarłej Marzeny, postanowili nie zdejmować kampanii, która nadal dostępna jest online. Jak tłumaczą, tego chciałaby Marzena.

Na stronie akcji możemy przeczytać:

Pogrzeb tragicznie zmarłej Marzeny odbedzie sie 30.10 w poniedzialek o godzinie 14-tej w kaplicy Cmentarza Centralnego w Szczecinie 125a. Jest zgoda w tym dniu wjazdu na teren cmentarza motocykli. Najprawdopodobniej nie zostanie od nas za ten wjazd pobrana oplata, ale mimo tego te 10zl za wjazd będziemy zbierać do puszki dla syna Marzeny. Wszelkie informacje beda podawane na bieżąco. Przypominam, że w sobote 28.10 o godzinie 14:30 odbedzie sie msza za Marzenę w kościele przy pl. Matki Teresy z Kalkuty 5. Ze względu na pamięć o zmarłej rodzina prosi o przybycie.

Motocykliści zbierają także pieniądze dla 10-letniego Kuby, syna Marzeny. Wesprzeć Kubę możecie TUTAJ

Źródło: TVN24

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. 25.09.2017 r. również miałem wypadek na motocyklu z winy kierowcy samochodu. Przy wyprzedzaniu wyjechał na lewy pas. Mam połamane obie nogi, 6 żeber, twarz, rękę i obrażenia wewnętrzne. Leżałem prawie 3 tygodnie w szpitalu. Sprawca wypadku nie przyznaje się do winy
    . Sprawa trafiła do prokuratora.

  2. Matka Polka to odpowiedzialna matka!! Motocykliści to samobójcy, patrz w lusterka motocykliści są wszędzie. Gówno prawda ! – mają być tam gdzie inni uczestnicy jezdni a nie raz z prawej za chwilę z lewej i po środku…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button