Aktualnie czytasz:
Marsz „Niepodległości”, który sparaliżował Warszawę
1
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

I oto dziś, całkiem przypadkiem poznałem cenę jaką płaci stolica za wszelkiego rodzaju przemarsze z okazji Dnia Niepodległości. W tym roku było nieco spokojniej, jednak mimo to konieczne było zamknięcie przez policję ważnych węzłów komunikacyjnych Warszawy. Wynik? 9 kilometrów w godzinę.

Narodowcy postanowili protestować, a ja wjechałem tutaj mostem, jeszcze się dziwie, bo mogłem pojechać zupełnie inną trasą.
Most łazienkowski po prostu jest zamknięty i teraz wszystkich zrzucają na prawo i stąd ten korek, czyli po prostu chyba przecinamy już z aktualnie już nielegalnych marszy. No zobaczymy co będzie dalej. Nawet się boję zastanawiać ile to nas wszystkich podatników kosztuję taka akcja co roku. Nie wiadomo dla jakich ideałów, nie wiadomo po co, najprawdopodobniej tylko po to by była po prostu rozróba. Już widzę pana Bosaka w telewizji, który głosi te swoje ideały i opinia wszystkich, oprócz tej patologicznej grupy, którą reprezentuję.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • Emilia
    12 listopada 2013 at 21:37

    Tak sobie myślę, że wczorajsze incydenty w Warszawie i jakiekolwiek przejawy nienawiści napawają mnie smutkiem. Każdy kto wspiera niszczenie, przemoc, agresję, każdy kto uczestniczy w aktach wandalizmu opartego na braku akceptacji dla drugiego człowieka dokłada cegiełkę do wojen i agresji na całym świecie! To właśnie ludzie takiego pokroju byli przyczyną wojen i śmierci! Tak to się zaczyna!!
    Proszę krytykujcie takie czyny! Głośno potępiajcie! Negujcie! Nie zgadzajcie się na taki świat! Im więcej ludzi wspólnie stanie przeciw brutalnemu obliczu nieludzkich ludzi tym łatwiej wygramy z głupotą i jutrem pełnym łez!!!! Nie godzę się na taki obraz Polskich Polaków! Jestem Polką i wiem, że Jesteśmy tolerancyjni, współczujący, kochający a przede wszystkim Mądrzy i oczytani!!! Część naszych rodaków tych analfabetów moralnych z dnia wczorajszego – musi wiedzieć, że nie tolerujemy ich przejawów nienawiści!!! Ja mówię STOP agresji w Dniu Niepodległości !!!!”