Pogoda dla motocyklistów: Maj nie będzie łaskawy dla skuterów i motocykli

Za nami już połowa miesiąca, a prognozy nadal nie przynoszą dobrych wieści. Do końca miesiąca będzie bardziej jesiennie, niż letnio. Kiedy wreszcie doczekamy się prawdziwie upalnych i słonecznych dni?

Deszcz i temperatury poniżej dwudziestki to nie są wymarzone warunki dla skuterzystów. Odmiana aury ma nastąpić w weekend. Po nim pierwsza połowa przyszłego tygodnia zapowiada się niemal tropikalnie. W cieniu może być nawet 30 kresek. W okolicach przyszłej środy nastąpi załamanie pogody. Wraz z burzami ochłodzenie do 17 kresek i deszcz. Według speców od pogody ostatni tydzień maja również ma należeć do jesiennych. Prawdziwej, długotrwałej odmiany możemy się spodziewać dopiero na początku czerwca.

Takie prognozy to złe wieści dla całego skuterowego świata. Złe wyniki sprzedaży nowych jednośladów mogą okazać się jeszcze bardziej pesymistyczne.

[poll id="44"]
REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Inne publikacje na ten temat:

8 opinii

  1. Dla mnie taka pogoda jak teraz jest zupełnie ok. Przynajmniej nie jest gorąco w kurtce motocyklowej…a w samej bluzie z kapturem nie zamierzam jeździć.

  2. Podobno klimat się ociepla? Naukowcy alarmują że ludzkość zbyt dużo emituje co2, powstaje dziura ozonowa, itd. Gdzie to ocieplenie?

  3. Wszystkim z większych miast polecam jazdę za autobusami miejskimi. Może troszkę śmierdzą ale za to generują masę ciepłego powietrza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button