Leone RK50 S: Test Wideo

RK to jedna z ciekawszych premier tego sezonu. Cieszący się dużym zainteresowaniem motorower Leone wpadł w nasze ręce. Sprawdziliśmy jaka jest geneza takiej popularności. Ciekawi rezultatów. Zobaczcie test Skuterowo.com.

RK 50 to motorower z czterosuwowym silnikiem chłodzonym powietrzem. Nie zapewnia on za dobrej dynamiki, ani elastyczności. Jednak to nie potencjał jednostki jest w tym przypadku najważniejszy. Ponad wszystko liczy się wygląd. Niezwykle dojrzały i agresywny. Maszyna na drodze wzbudza respekt, a kierowca może poczuć się niezwykle dorośle...

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

4 opinii

 1. Pytanie do testującego – jak tam umocowany jest silnik?
  Czy oprócz tego, że on jest mocowany z tyłu, ma on też mocowanie od spodu do ramy na wsporniku, czy wisi w powietrzu, jak w niektórych modelach?
  Z wyglądu on jest taki sam (nieważna obudowa) jak w nekhenie, ferro czy zipp pro, więc teoretycznie kwestia tuningu powinna być identyczna.

  Wydaje mi się, że kwestia tych wibracji (jego braku), to zastosowanie właśnie mocowania.
  W zipp pro wystarczy od spodu dać gumowe podkładki i z boku także i pozbywamy się też wibracji.

 2. Witam
  Na samym początku chciałem napisać że jestem kompletnym lajkiem w temacie motorowerów , ale coś mnie ostatnio naszło i chcę sobie sprawić taki prezencik:).
  Dokładnie chodzi o dojazdy do pracy ale w grę wchodzi tylko 50ccm ponieważ nie posiadam prawa jazdy.
  Zastanawiałem sie nad Leone RK50 tylko pytanie jest następujace
  czy 187wzrostu, 100 kg wagi i wiek prawie 30 lat to nie jest przesada na coś takiego?

  Bardzo proszę o info:) no i może coś innego polecacie?:)

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button