Aktualnie czytasz:
Łapanka na motocyklistów w Karkonoskim Parku Narodowym. Zatrzymano siedmiu Niemców
1

W ramach wspólnych działań kilku nadleśnictw oraz policji w Karkonoskim Parku Narodowym zatrzymano 7. motocyklistów pochodzących z Niemiec. Otrzymali mandaty od 500 do 1000 zł. 

ZOBACZ TAKŻE: Czy wolno wjeżdżać do lasu motocyklem lub motorowerem?

Jak możemy wyczytać na stronie Karkonoskiego Parku Narodowego, w ramach wspólnej akcji nadleśnictw ze Szklarskiej Poręby, Jawora, Złotoryi, Kamiennej Góry, Lwówka Śląskiego oraz Nadleśnictwa Śnieżka, zorganizowano łapankę na motocyklistów nielegalnie wjeżdżających na tereny leśne oraz teren Karkonoskiego Parku Narodowego. W akcji udział brała także policja.

Zatrzymano siedmiu motocyklistów, głównie narodowości niemieckiej. Otrzymali oni mandaty karne od 500 do 1000 zł.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Zgromadzono w ich sprawie dokumentację do dalszych czynności służbowych. W działaniach wykorzystane zostały także urządzenia techniczne, które rejestrowały osoby poruszające się pojazdami mechanicznymi po lasach. Materiał ten zostanie teraz poddany analizie i na jego podstawie mogą zostać wszczęte kolejne postępowania – czytamy na stronie KPN.

Warto zerknąć na komentarze pod wpisem, który znajdziecie TUTAJ.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
58%
4%
0%