Łapanka na motocyklistów w Karkonoskim Parku Narodowym. Zatrzymano siedmiu Niemców

W ramach wspólnych działań kilku nadleśnictw oraz policji w Karkonoskim Parku Narodowym zatrzymano 7. motocyklistów pochodzących z Niemiec. Otrzymali mandaty od 500 do 1000 zł. 

ZOBACZ TAKŻE: Czy wolno wjeżdżać do lasu motocyklem lub motorowerem?

Jak możemy wyczytać na stronie Karkonoskiego Parku Narodowego, w ramach wspólnej akcji nadleśnictw ze Szklarskiej Poręby, Jawora, Złotoryi, Kamiennej Góry, Lwówka Śląskiego oraz Nadleśnictwa Śnieżka, zorganizowano łapankę na motocyklistów nielegalnie wjeżdżających na tereny leśne oraz teren Karkonoskiego Parku Narodowego. W akcji udział brała także policja.

Zatrzymano siedmiu motocyklistów, głównie narodowości niemieckiej. Otrzymali oni mandaty karne od 500 do 1000 zł.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Zgromadzono w ich sprawie dokumentację do dalszych czynności służbowych. W działaniach wykorzystane zostały także urządzenia techniczne, które rejestrowały osoby poruszające się pojazdami mechanicznymi po lasach. Materiał ten zostanie teraz poddany analizie i na jego podstawie mogą zostać wszczęte kolejne postępowania - czytamy na stronie KPN.

Warto zerknąć na komentarze pod wpisem, który znajdziecie TUTAJ.

Inne publikacje na ten temat:

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button