Aktualnie czytasz:
Łapanka na motocyklistów w Karkonoskim Parku Narodowym. Zatrzymano siedmiu Niemców
1

W ramach wspólnych działań kilku nadleśnictw oraz policji w Karkonoskim Parku Narodowym zatrzymano 7. motocyklistów pochodzących z Niemiec. Otrzymali mandaty od 500 do 1000 zł. 

ZOBACZ TAKŻE: Czy wolno wjeżdżać do lasu motocyklem lub motorowerem?

Jak możemy wyczytać na stronie Karkonoskiego Parku Narodowego, w ramach wspólnej akcji nadleśnictw ze Szklarskiej Poręby, Jawora, Złotoryi, Kamiennej Góry, Lwówka Śląskiego oraz Nadleśnictwa Śnieżka, zorganizowano łapankę na motocyklistów nielegalnie wjeżdżających na tereny leśne oraz teren Karkonoskiego Parku Narodowego. W akcji udział brała także policja.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Zatrzymano siedmiu motocyklistów, głównie narodowości niemieckiej. Otrzymali oni mandaty karne od 500 do 1000 zł.

Zgromadzono w ich sprawie dokumentację do dalszych czynności służbowych. W działaniach wykorzystane zostały także urządzenia techniczne, które rejestrowały osoby poruszające się pojazdami mechanicznymi po lasach. Materiał ten zostanie teraz poddany analizie i na jego podstawie mogą zostać wszczęte kolejne postępowania – czytamy na stronie KPN.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Warto zerknąć na komentarze pod wpisem, który znajdziecie TUTAJ.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
58%
Interesujące
15%
heh...
8%
Że co?
4%
Grrrr!
0%
Smutne
0%