Aktualnie czytasz:
Kymco K-Pipe 50/125, nowość 2013
1
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Tego po Kymco byście się nie spodziewali. Motorower Kymco K-Pipe 50 i 125 pojawił się oficjalnie w Polsce dopiero przed dwoma miesiącami i już robi furorę u dealerów. Wygląd kontrowersyjny, ale chyba się podoba. Czy to ciekawa propozycja? Zobacz z bliska.

Kymco K-Pipe 50/125 ma jednak wadę: Posiada skrzynię półautomatyczną, przez co młodzi adepci dwóch kółek nie będą mogli nabyć szlifu przed zdawaniem na prawo jazdy. A może to jednak zaleta tego sprzętu? Oceńcie sami.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • Zdjęcie profilowe
    maxell
    17 września 2013 at 15:25

    Widziałem go na żywo w salonie, całkiem przyjemna konstrukcja i może się podobać. O jakości wykonania już wspominać nie muszę.
    A i cena przyjemna, bo biorąc pod uwagę np Rometa Division, który kosztuje dokładnie tyle samo (różne źródła) to problemu z wyborem bym nie miał – mówię oczywiście o wersji 125.