Aktualnie czytasz:
Kymco K-Pipe 50/125, nowość 2013
 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Tego po Kymco byście się nie spodziewali. Motorower Kymco K-Pipe 50 i 125 pojawił się oficjalnie w Polsce dopiero przed dwoma miesiącami i już robi furorę u dealerów. Wygląd kontrowersyjny, ale chyba się podoba. Czy to ciekawa propozycja? Zobacz z bliska.

Kymco K-Pipe 50/125 ma jednak wadę: Posiada skrzynię półautomatyczną, przez co młodzi adepci dwóch kółek nie będą mogli nabyć szlifu przed zdawaniem na prawo jazdy. A może to jednak zaleta tego sprzętu? Oceńcie sami.

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
1 Komentarze
  • Zdjęcie profilowe
    maxell
    17 września 2013 at 15:25

    Widziałem go na żywo w salonie, całkiem przyjemna konstrukcja i może się podobać. O jakości wykonania już wspominać nie muszę.
    A i cena przyjemna, bo biorąc pod uwagę np Rometa Division, który kosztuje dokładnie tyle samo (różne źródła) to problemu z wyborem bym nie miał – mówię oczywiście o wersji 125.

Podziel się opinią

lub