Aktualnie czytasz:
Kiedy sól i korozja zjada Twój samochód?
0
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Prawda jest taka, słuchajcie, że sól absolutnie nie przeszkadza elementom stalowym, „korozjogennym” w momencie kiedy temperatura jest poniżej zera.

Nieprawdaż, że piękny kolor ma teraz ten samochód? Chętnie bym wam pokazał próbkę prawdziwego koloru tego samochodu, ale obawiam się, że może być to nie możliwe. No spokojnie jest tutaj kilogram soli na tym samochodzie, ale to dobrze bo przynajmniej nie zamarznie no i też jazda będzie miała trochę lepszy smak. Prawda jest taka, słuchajcie, że sól absolutnie nie przeszkadza elementom stalowym, „korozjogennym” w momencie kiedy temperatura jest poniżej zera. Najgorsze co może być to sytuacja jaką mamy tutaj, czyli garaż jest ogrzewany, temperatura jest powyżej zera no i też wtedy wdziera się korozja i dobiera się do najsłabszych elementów całej konstrukcji. Jakkolwiek by nie patrzeć to muszę wam przyznać, że przez ostatnie dni ostro solono polskie drogi. Ta sól jest praktycznie z całego przekroju Polski, bo samochód od pierwszego ataku w Polsce, który miał miejsce tydzień temu, przejechał całą Polskę wzdłuż.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%