Aktualnie czytasz:
Kiedy sól i korozja zjada Twój samochód?
0

Prawda jest taka, słuchajcie, że sól absolutnie nie przeszkadza elementom stalowym, „korozjogennym” w momencie kiedy temperatura jest poniżej zera.

Nieprawdaż, że piękny kolor ma teraz ten samochód? Chętnie bym wam pokazał próbkę prawdziwego koloru tego samochodu, ale obawiam się, że może być to nie możliwe. No spokojnie jest tutaj kilogram soli na tym samochodzie, ale to dobrze bo przynajmniej nie zamarznie no i też jazda będzie miała trochę lepszy smak. Prawda jest taka, słuchajcie, że sól absolutnie nie przeszkadza elementom stalowym, „korozjogennym” w momencie kiedy temperatura jest poniżej zera. Najgorsze co może być to sytuacja jaką mamy tutaj, czyli garaż jest ogrzewany, temperatura jest powyżej zera no i też wtedy wdziera się korozja i dobiera się do najsłabszych elementów całej konstrukcji. Jakkolwiek by nie patrzeć to muszę wam przyznać, że przez ostatnie dni ostro solono polskie drogi. Ta sól jest praktycznie z całego przekroju Polski, bo samochód od pierwszego ataku w Polsce, który miał miejsce tydzień temu, przejechał całą Polskę wzdłuż.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%