Keeway Silver Blade 125: Wkrótce

Keeway na sezon 2012 zaproponuje maxi skuter o pojemności 125 ccm. Będzie dostępny w polskich salonach, jednak cena jeszcze nie jest znana. Na pierwszy rzut oka propozycja o nazwie Silver Blade 125 wydaje się być interesująca.

Dynamiczna sylwetka i światła ledowe to podkreślenie obecnych trendów na rynku
Dynamiczna sylwetka i światła ledowe to podkreślenie obecnych trendów na rynku

Aerodynamiczna sylwetka może się podobać. Ma ona za zadanie dodać Keewayowi nieco dynamiki. Gorzej niestety jest na papierze. 125tka nie jest demonem przyśpieszeń i prędkości, ale do miejskiej eksploatacji w zupełności wystarczy. Prędkość maksymalna to 100 km/h. Osiągi polepsza układ chłodzenia cieczą.

Liczący na oszczędność nie poczują się zawiedzeni. Według producenta maxi skuter spala mniej niż 3 litry na setkę. Dzięki czemu zjazd na stację benzynową co około 300 kilometrów będzie samą przyjemnością.

Za komfort odpowiada duża kanapa, nisko umiejscowiony środek ciężkości i masa - 172 kg. Można czuć się pewnie podczas pokonywania miejskiej dżungli.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Deska rozdzielcza może się podobać
Deska rozdzielcza może się podobać

Silver Blade 125 powinien otrzymać również pochwałę za nowoczesną deskę rozdzielczą - analogowe zegary połączone z elektronicznym licznikiem ODO i Trip.

W sezonie 2012 Skuterowo.com z pewnością będzie miało możliwość przetestowania nowej oferty Keeway Polska w segmencie maxi.

Fot.: Keeway Motor Poland

Inne publikacje na ten temat:

6 opinii

  1. No dajcie spokój już są takie ceny, Kymco Like 125 kosztuje 7.7k zł, tyle, że silnik ma chłodzony powietrzem.
    http://kymco.pl/?page_id=596

    A skuterek wygląda bardzo ładnie, zwłaszcza to chłodzenie cieczą kuszące (choć za razem większe ryzyko awarii). Na wypady za miasto jak znalazł, tylko ciekawe jak z jakością w tym przypadku to wygląda, bo stylistycznie nic mu nie brak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button