Junak 901 Sport: Poznaj z Bliska

Zobacz zdjęcia kolejnej pięćdziesiątki wskrzeszonej marki Junak. 901  to motorower o sportowym zacięciu. Wkrótce również będziecie mogli razem ze Skuterowo.com sprawdzić jak się ma w praktyce.

Czy ubiegłoroczna propozycja Junaka może się podobać? Tutaj zdania jak zwykle mogą być podzielone. Po dokładniejszym przyjrzeniu można zauważyć stylistyczne nawiązania do przeszłości legendarnej marki.

901 sport będziecie mogli wkrótce poznać bliżej dzięki testowi Skuterowo.com.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Zobacz pierwsze zdjęcia Junaka 901 Sport:

[nggallery id=84]

Inne publikacje na ten temat:

Inne publikacje na ten temat:

13 opinii

  1. Nie podoba mi się aktualne rozwiązanie przeglądania zdjęć. Każde następne zdjęcie to ponowne wczytanie całej strony co spowalnia cały proces i jest denerwujące.

  2. Też to miałem napisać z tym przeglądaniem zdjęć,kiedyś było lepiej,powinno być tak jak w galeriach na profilach,że klikasz w pierwszą fotkę,ona się powiększa i tylko strzałkami lecisz dalej.

  3. Na wystawie motocykli jaka miała miejsce w marcu tego roku stoisko Junaka chyba posiadało największą liczbę prezentowanych modeli. Prawie każdy z miłośników jednośladów był w stanie coś dla siebie zauważyć. Uważam, że jeśli motocykle i skutery Junaka sprawdzą się namieszają na rynku. Natomiast ten prezentowany model z podwójnymi lampami wygląda śmiesznie. Możliwe, że miało być nawiązaniem do Yamahy R1 może Fazera, albo innego motocykla, a wyszła porażka.

  4. I tu musze zgodzić się z przedmówcą totalna porażka, oczywiście kto zwraca uwage na detale doskonale widzi ze jest to zwykła 901-dynka z dołożonym kawalkiem plastiku z przodu defakto na maxa szpecącym całość. I tym razem nie udało sie upodobnić do pożondnego sporta tej klasy no cóż…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button