Aktualnie czytasz:
Jest czwarta nad ranem
3

Noc to najlepszy czas na wdrażanie nowych, przydatnych funkcji Skuterowo.com. Po kilkunastu dniach udało się nam wdrożyć Ogłoszenia Skuterowo.com. Ideą było, platforma nie była jedynie źródłem informacji czy nowych kontaktów, ale również dobrym miejscem do robienia interesów i to bez ponoszenia kosztów. Za darmo. Każdy zarejestrowany Użytkownik może dodać nielimitowaną ilość treści ogłoszenia i nawet 10 zdjęć, do 1.5 MB każde. Pod względem tych parametrów nasza oferta moim zdaniem jest bardzo konkurencyjna, prawda?

No nic, późno. Za nami ostatni etap, który był bardzo męczący. Mamy nadzieję, że nowa funkcjonalność się spodoba. Pamiętajcie, że jeśli macie jakiekolwiek uwagi dotyczące działania naszych aplikacji, zawsze możecie do nas o tym napisać: serwis@skuterowo.com.

Dzięki, że jesteście z nami!

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%