Aktualnie czytasz:
Jest czwarta nad ranem
3

Noc to najlepszy czas na wdrażanie nowych, przydatnych funkcji Skuterowo.com. Po kilkunastu dniach udało się nam wdrożyć Ogłoszenia Skuterowo.com. Ideą było, platforma nie była jedynie źródłem informacji czy nowych kontaktów, ale również dobrym miejscem do robienia interesów i to bez ponoszenia kosztów. Za darmo. Każdy zarejestrowany Użytkownik może dodać nielimitowaną ilość treści ogłoszenia i nawet 10 zdjęć, do 1.5 MB każde. Pod względem tych parametrów nasza oferta moim zdaniem jest bardzo konkurencyjna, prawda?

No nic, późno. Za nami ostatni etap, który był bardzo męczący. Mamy nadzieję, że nowa funkcjonalność się spodoba. Pamiętajcie, że jeśli macie jakiekolwiek uwagi dotyczące działania naszych aplikacji, zawsze możecie do nas o tym napisać: serwis@skuterowo.com.

Dzięki, że jesteście z nami!

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%