Aktualnie czytasz:
Jest czwarta nad ranem
3

Noc to najlepszy czas na wdrażanie nowych, przydatnych funkcji Skuterowo.com. Po kilkunastu dniach udało się nam wdrożyć Ogłoszenia Skuterowo.com. Ideą było, platforma nie była jedynie źródłem informacji czy nowych kontaktów, ale również dobrym miejscem do robienia interesów i to bez ponoszenia kosztów. Za darmo. Każdy zarejestrowany Użytkownik może dodać nielimitowaną ilość treści ogłoszenia i nawet 10 zdjęć, do 1.5 MB każde. Pod względem tych parametrów nasza oferta moim zdaniem jest bardzo konkurencyjna, prawda?

No nic, późno. Za nami ostatni etap, który był bardzo męczący. Mamy nadzieję, że nowa funkcjonalność się spodoba. Pamiętajcie, że jeśli macie jakiekolwiek uwagi dotyczące działania naszych aplikacji, zawsze możecie do nas o tym napisać: serwis@skuterowo.com.

Dzięki, że jesteście z nami!

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%