Aktualnie czytasz:
Jest czwarta nad ranem
3
 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Noc to najlepszy czas na wdrażanie nowych, przydatnych funkcji Skuterowo.com. Po kilkunastu dniach udało się nam wdrożyć Ogłoszenia Skuterowo.com. Ideą było, platforma nie była jedynie źródłem informacji czy nowych kontaktów, ale również dobrym miejscem do robienia interesów i to bez ponoszenia kosztów. Za darmo. Każdy zarejestrowany Użytkownik może dodać nielimitowaną ilość treści ogłoszenia i nawet 10 zdjęć, do 1.5 MB każde. Pod względem tych parametrów nasza oferta moim zdaniem jest bardzo konkurencyjna, prawda?

No nic, późno. Za nami ostatni etap, który był bardzo męczący. Mamy nadzieję, że nowa funkcjonalność się spodoba. Pamiętajcie, że jeśli macie jakiekolwiek uwagi dotyczące działania naszych aplikacji, zawsze możecie do nas o tym napisać: serwis@skuterowo.com.

Dzięki, że jesteście z nami!

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%