Jak czyścić motocykl nie niszcząc go? Na przykład nowymi środkami OC1

Informacja prasowa

W skrócie
  • OC1 - nowa na rynku marka środków służących do pielęgnacji naszych jednośladowych pupili
  • Produkty OC1 sprawdzają się przy czyszczeniu rowerów MTB, motocykli zarówno szosowych, jak i offroadowych, a nawet samochodów

Czy siła działania może iść w parze z ekologicznym składem? Nowa na naszym rynku marka OC1 postanowiła udowodnić, że tak! Chociaż istnieją zaledwie od dwóch lat, intensywnie działają na arenie międzynarodowej, sprzedając swoje produkty już do 15 krajów. Teraz możesz wybrać produkty skuteczne, a jednocześnie w pełni biodegradowalne. A wszystko po to by Twój motocykl lśnił i działał jak należy.

Nienaganny wygląd i czystość jednośladu tonie tylko względy estetyczne. To także często dbałość o jego podzespoły, które dzięki utrzymaniu w odpowiedniej czystości odwdzięczą się dłuższą żywotnością. Jak dbasz tak masz? Dużo mądrego jest w tym powiedzeniu, dlatego warto nie tylko czyścić/myć motocykl, ale także używać do tego środków, które mu nie szkodzą.

Czyścić, nie niszcząc

Motocykliści przywiązują ogromną wagę do pielęgnacji swoich maszyn. Chodzi o to, by środki chemiczne efektywnie usuwały zabrudzenia, nie wchodząc w reakcję np. z aluminium. Istotna jest także taka pielęgnacja maszyny, aby mogła ona służyć nam jak najdłużej. Środki OC1 są tak laboratoryjnie dopasowane, żeby jak najlepiej sprawdzały się w pielęgnacji dwóch kółek i czyściły jak najefektywniej. Po produkty tej marki często sięgają np. zawodnicy motocrossowi i chętnie polecają je dalej.

 

OC1 – bogactwo wyboru

Produkty OC1 sprawdzają się przy czyszczeniu rowerów MTB, motocykli zarówno szosowych, jak i offroadowych, a nawet samochodów. W ofercie są preparaty do czyszczenia i nabłyszczania, chroniące przed czynnikami atmosferycznymi i promieniami UV. Osobne środki przeznaczone są do czyszczenia, konserwacji i pielęgnacji elementów z gumy i plastiku. Znajdziemy także chemię do pielęgnacji takich powierzchni, jak kaski rowerowe i motocyklowe, owiewki oraz gogle. Wszystkie produkty łączy to, że są skuteczne, wydajne i neutralne dla środowiska.

 

O marce

OC1 to marka, która prowadzi intensywnie działa na arenie międzynarodowej, produkując wysokiej jakości środki chemiczne do czyszczenia i konserwacji motocykli i rowerów. Jej twórca czerpie z doświadczenia zdobytego w trakcie wieloletniej współpracy z zawodnikami sportów motocyklowych i doskonale zna potrzeby tego środowiska. Rozwinięcie nazwy marki to Offroad Cleaner no 1.  Do skrótu OC1 odnosi się także hasło przewodnie marki – Only One Choice.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button