Indian Motorcycle przedstawia gamę modelową na rok 2021: Bogata oferta akcesoriów i nowe motocykle: Vintage Dark Horse i Roadmaster Limited.

Firma Indian Motorcycle, najstarszy amerykański producent motocykli, ogłosiła właśnie gamę modelową na rok 2021. Najnowsza propozycja, która obejmuje nowe wersje modelowe, nowoczesne dodatki technologiczne oraz bogatą ofertę oryginalnych akcesoriów Indian Motorcycle, została ogłoszona tuż po zakończeniu najbardziej udanego kwartału sprzedaży w historii marki.

 

„Aktualnie marka rozwija się bardzo dynamicznie, co jest dla nas niezwykle motywujące. W dalszym ciągu koncentrujemy się na tym, aby dostarczać użytkownikom motocykli Indian produkty oraz doznania z najwyższej półki” — mówi Reid Wilson, wiceprezes Indian Motorcycle.
„Wszyscy nasi klienci są bardzo wymagający, a naszą rolą jest zapewnić im bezkonkurencyjny styl, osiągi oraz technologię. Nowe propozycje oraz ulepszone rozwiązania dostępne w gamie modelowej na rok 2021 są efektem naszej ciężkiej pracy i dużego zaangażowania w zbudowanie każdego motocykla”.

 

Ulepszenia i nowe rozwiązania dostępne w ofercie Indian Motorcycle na rok 2021, które powstały w bezpośredniej reakcji na opinie motocyklistów, dotyczą wszystkich modeli z rodzin Thunderstroke, PowerPlus i Scout.

  

Modele z rodziny Thunderstroke i PowerPlus    

Do oferty cruiser’ów z logo Indian Motorcycle dołączył nowy model — Indian Vintage Dark Horse. To doskonały wybór dla motocyklistów, dla których liczy się ponadczasowy styl i surowy wygląd. Motocykl Vintage Dark Horse jest oferowany z sakwami wykonanymi z miękkiej skóry w czarnym kolorze oraz z pełnym pakietem Black.

Inne publikacje na ten temat:

Dzięki znaczącym ulepszeniom wprowadzonym w modelach na rok 2021, motocykle z serii Roadmaster są lepsze niż kiedykolwiek. Funkcja Apple CarPlay jest od teraz oferowana w standardzie w całej serii. Natomiast modele Roadmaster Limited i Roadmaster Dark Horse są wyposażone w zupełnie nowe, klimatyzowane siedzenie ClimaCommand Rogue marki Indian Motorcycle, zintegrowane z systemem Ride Command.

 

Do gamy motocykli Roadmaster dołączył model Roadmaster Limited wyróżniający się połyskującym lakierem, chromowanym wykończeniem, nowoczesnym kokpitem, wycięciem w przednim błotniku i nisko zawieszonymi kuframi. Z kolei nowy Roadmaster Dark Horse jest oferowany z czarnym wykończeniem podkreślającym jego surowy i nowoczesny wygląd. Wszystkie modele są napędzane przez potężny, chłodzony powietrzem silnik Thunderstroke 116 konstrukcji Indian Motorcycle.

Nie bez znaczenia pozostaje wyposażenie klasy premium, w tym między innymi opony Metzeler Cruisetec, dolne owiewki z regulowanymi nawiewami, podgrzewane manetki oraz regulowana przednia szyba sterowana przyciskiem. Pakiet standardowych udogodnień dostępnych we wszystkich modelach Roadmaster obejmuje kufry i bagażnik zamykane na pilot, o łącznej pojemności 140 l, regulowane podstopnie pasażera, system ABS, tempomat, zapłon bezkluczykowy, system monitorowania ciśnienia w oponach oraz oświetlenie w technologii Full LED.

Ponadto, aby umożliwić montaż nowego gniazda ładowania 12 V w kokpicie, zmieniono położenie przełącznika zapłonu w modelach Chieftain, Roadmaster, Indian Springfield oraz Indian Challenger — od teraz znajduje się on w przełączniku zespolonym na kierownicy Gniazdo ładowania umożliwia wygodne podłączenie większej liczby urządzeń elektronicznych.

Więcej informacji o motocyklach Indian znajdziecie na stronie polskiego importera: www.indianpoland.com

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button