INCA w maju obniża ceny, nawet o 700 PLN

INCA, jedna z najmłodszych marek na polskim rynku wdraża akcję Wielka Majówka, obniża ceny na wybrane modele. Do końca maja kupując jeden z wybranych skuterów Sprint, Spartan lub Wiki można zyskać nawet 500 PLN. Steet to już oszczędność około 700 PLN. Ta oferta z pewnością skłoni do przemyśleń wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad zakupem nowego skutera.
Warto dodać, że prezentowane modele dobrze wypadły w testach Skuterowo.com. Producent zadbał również o bezstresowe użytkowanie swoich pojazdów. Wszystkie posiadają dwuletnią gwarancję mechaniczną. Ponadto

Nowe ceny na topowe modele INCA w szczegółach:

Sprint Sport 50 – 1.877 PLN; dawniej 2.390 PLN
Street 50 – 2.577 PLN; dawniej 3.390 PLN
Spartan 50 – 2.997 PLN; dawniej 3.500 PLN
Wiki 50 – 2.997 PLN; dawniej 3.500 PLN

Więcej informacji na stronie producenta: www.inca.com.pl

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

8 opinii

  1. Na miejscu tych, którzy kupili je przed tą promocją, czuł bym się oszukany, bo spójrzcie jaką oni muszą mieć marże na te sprzęty jeśli mogą je aż o tyle przecenić.

  2. Wszyscy mają bajońskie marże, ale jeden potrafi zejść z ceny i sprzedać, a drugi trzyma tłumacząc się że niby mają lepszą jakość…

  3. właśnie kupiłam INCE Wiki za 2900, nie wiem czy dobrze czy nie, zdziwiło mnie tylko ze na fakturze jest data odprawy celnej 2009, czy to taki standard czy mam “nowy-staroć”?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button