Aktualnie czytasz:
Motocykle Hyosung trafiają do sprzedaży
4

Wyłączny importer firma Arkus& Romet Group, dystrybucję i sprzedaż motocykli przeprowadzi poprzez wyspecjalizowane i wyselekcjonowane punkty franczyzowe oraz najlepsze salony motocyklowe.

Aktualnie Sieć Franczyzową Romet Partner to ponad 130 punktów handlowych. Przed modelami motocykli Hyosung: testy, które pozwolą dać szerszy pogląd na wszystkie walory tych maszyn.
Jak zapewnia polski przedstawiciel marki, wprowadzone na polski rynek podczas marcowych motoryzacyjnych targów, przez wyłącznego importera firmę Arkus& Romet Group motocykle marki Hyosung swoim perfekcyjnym designem, jakością silników i niewątpliwie ceną zdobyły już grono klientów zainteresowanych zakupem.

Dostęp do kupna tych motocykli będzie tym łatwiejszy, że importer dystrybucję motocykli przeprowadzi poprzez wybrane punkty handlowe Sieci Franczyzowej Romet Partner oraz najlepsze salony motocyklowe. Producentem jednośladów jest koreańska firma S&T, doskonale znana na światowym rynku motoryzacyjnym, przede wszystkim z jakości i niezawodności swoich pojazdów.

Miarą zasięgu popularności motocykli Hyosung jest fakt posiadania centrów dystrybucji w 60-ciu krajach na świecie. W Polsce, za sprawą wyłącznego importera firmy Arkus& Romet Group, motocykle te uzupełnią brakujący na rynku segment motocykli w zakresie średnich pojemności. Hyosung jest również dobrą alternatywą do oferty rynku wtórnego motocykli - czytamy w komunikacie prasowym.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Zobacz motocykle Hyosung z bliska:

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Hyosung ST7 i ST7Deluxe

Hyosung ST7 i ST7Deluxe

Oferta na polski rynek to pięć modeli motocykli: Hyosung ST7 i ST7Deluxe - to klasyczne cruisery, napędzane dwucylindrowym silnikiem o pojemności 678 ccm. Jednostka napędowa zasilana jest wtryskiem paliwa, a chłodzenie odbywa się za pomocą cieczy. Moc maksymalna to ok.62KM. Obydwa choppery różnią się od siebie jedynie wyposażeniem. Model Deluxe w odróżnieniu od standardowego ST7 posiada wysoką szybę, kufry boczne oraz oparcie dla pasażera z chromowanym bagażnikiem.

Kolejnym modelem jest cruiser GV650 Progress, który jak podkreślają przymierzający się do zakupu klienci bardzo przypomina obecne na naszym rynku amerykańskie maszyny i tu z różnicą bardzo istotną, bo kilkakrotnie niższą ceną (24.639zł).Wspomniany GV650 Progress z silnikiem V-2 i pojemności 647 ccm osiąga moc 73 KM, która przenoszona jest jest na tylne koło za pomocą pasa napędowego, dodatkowo zastosowany widelec typu USD daje możliwość regulacji dobicia i odbicia. Tylne koło asekurują dwa olejowe amortyzatory. Kolejnymi modelami w ofercie są: GT650 R i GT650 czyli motocykl w wersji sportowej i naked (20.995-22.399).

Aktualnie wszystkie modele poddane zostaną testom, co pozwoli dać szerszy pogląd polskim użytkownikom nie tylko na techniczne ale i użytkowe walory, popularnych na motoryzacyjnym rynku świata motocykli.

Źródło: Arkus& Romet Group
Fot.: Arkus& Romet Group/Skuterowo.com
Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe Pietro
  6 kwietnia 2012 at 11:55

  Należy dodać, że Hyosung należy do Hyundaia i jest również producentem skuterów 😉

 • Zdjęcie profilowe MichalWujak
  6 kwietnia 2012 at 16:00

  Hyosungi są ładne, mają fajną ceną ale zawsze jedno mi się w nich nie podobało… Fakt, że sportowa 600-tka czy inny chopper ma udźwig 150kg ;/, taki jak tani skuterek. Zapakuje się jedną osobą, kufry, topcase, tankbag i tyle, o pasażerce można zapomnieć. Poza tym kupić nowy motocykl i serwisować go w Romecie, gdzie mechanicy mają problemy ze zwykłymi 50-tkami jakoś tak głupio wygląda.

 • Zdjęcie profilowe Pietro
  6 kwietnia 2012 at 16:11

  Racja Michał. Ciekawe gdzie były dotąd serwisowane? przecież sprowadzano do kraju Comety, Aquile -(junak millenium) i oczywiście skutery. Gdzie to było serwisowane?

 • Zdjęcie profilowe ArtekToros
  6 kwietnia 2012 at 22:56

  jaka jest cena tego ST7 ?