Aktualnie czytasz:
Motocykle Hyosung trafiają do sprzedaży
4

Wyłączny importer firma Arkus& Romet Group, dystrybucję i sprzedaż motocykli przeprowadzi poprzez wyspecjalizowane i wyselekcjonowane punkty franczyzowe oraz najlepsze salony motocyklowe.

Aktualnie Sieć Franczyzową Romet Partner to ponad 130 punktów handlowych. Przed modelami motocykli Hyosung: testy, które pozwolą dać szerszy pogląd na wszystkie walory tych maszyn.
Jak zapewnia polski przedstawiciel marki, wprowadzone na polski rynek podczas marcowych motoryzacyjnych targów, przez wyłącznego importera firmę Arkus& Romet Group motocykle marki Hyosung swoim perfekcyjnym designem, jakością silników i niewątpliwie ceną zdobyły już grono klientów zainteresowanych zakupem.

Dostęp do kupna tych motocykli będzie tym łatwiejszy, że importer dystrybucję motocykli przeprowadzi poprzez wybrane punkty handlowe Sieci Franczyzowej Romet Partner oraz najlepsze salony motocyklowe. Producentem jednośladów jest koreańska firma S&T, doskonale znana na światowym rynku motoryzacyjnym, przede wszystkim z jakości i niezawodności swoich pojazdów.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Miarą zasięgu popularności motocykli Hyosung jest fakt posiadania centrów dystrybucji w 60-ciu krajach na świecie. W Polsce, za sprawą wyłącznego importera firmy Arkus& Romet Group, motocykle te uzupełnią brakujący na rynku segment motocykli w zakresie średnich pojemności. Hyosung jest również dobrą alternatywą do oferty rynku wtórnego motocykli – czytamy w komunikacie prasowym.

Zobacz motocykle Hyosung z bliska:

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Hyosung ST7 i ST7Deluxe

Hyosung ST7 i ST7Deluxe

Oferta na polski rynek to pięć modeli motocykli: Hyosung ST7 i ST7Deluxe – to klasyczne cruisery, napędzane dwucylindrowym silnikiem o pojemności 678 ccm. Jednostka napędowa zasilana jest wtryskiem paliwa, a chłodzenie odbywa się za pomocą cieczy. Moc maksymalna to ok.62KM. Obydwa choppery różnią się od siebie jedynie wyposażeniem. Model Deluxe w odróżnieniu od standardowego ST7 posiada wysoką szybę, kufry boczne oraz oparcie dla pasażera z chromowanym bagażnikiem.

Kolejnym modelem jest cruiser GV650 Progress, który jak podkreślają przymierzający się do zakupu klienci bardzo przypomina obecne na naszym rynku amerykańskie maszyny i tu z różnicą bardzo istotną, bo kilkakrotnie niższą ceną (24.639zł).Wspomniany GV650 Progress z silnikiem V-2 i pojemności 647 ccm osiąga moc 73 KM, która przenoszona jest jest na tylne koło za pomocą pasa napędowego, dodatkowo zastosowany widelec typu USD daje możliwość regulacji dobicia i odbicia. Tylne koło asekurują dwa olejowe amortyzatory. Kolejnymi modelami w ofercie są: GT650 R i GT650 czyli motocykl w wersji sportowej i naked (20.995-22.399).

Aktualnie wszystkie modele poddane zostaną testom, co pozwoli dać szerszy pogląd polskim użytkownikom nie tylko na techniczne ale i użytkowe walory, popularnych na motoryzacyjnym rynku świata motocykli.

Źródło: Arkus& Romet Group
Fot.: Arkus& Romet Group/Skuterowo.com
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe Pietro
  6 kwietnia 2012 at 11:55

  Należy dodać, że Hyosung należy do Hyundaia i jest również producentem skuterów 😉

 • Zdjęcie profilowe MichalWujak
  6 kwietnia 2012 at 16:00

  Hyosungi są ładne, mają fajną ceną ale zawsze jedno mi się w nich nie podobało… Fakt, że sportowa 600-tka czy inny chopper ma udźwig 150kg ;/, taki jak tani skuterek. Zapakuje się jedną osobą, kufry, topcase, tankbag i tyle, o pasażerce można zapomnieć. Poza tym kupić nowy motocykl i serwisować go w Romecie, gdzie mechanicy mają problemy ze zwykłymi 50-tkami jakoś tak głupio wygląda.

 • Zdjęcie profilowe Pietro
  6 kwietnia 2012 at 16:11

  Racja Michał. Ciekawe gdzie były dotąd serwisowane? przecież sprowadzano do kraju Comety, Aquile -(junak millenium) i oczywiście skutery. Gdzie to było serwisowane?

 • Zdjęcie profilowe ArtekToros
  6 kwietnia 2012 at 22:56

  jaka jest cena tego ST7 ?