Honda prezentuje unikalną wersję Vetro skutera SH125i oraz nowe kolorystyki dla SH125i i SH350i

Nowe kolorki, nowe rozwiązania

W skrócie
  • Nowe kolory dla modeli SH125i oraz SH350i na rok 2024
  • SH125i w wersji Vetro z efektownymi, półprzezroczystymi zielonymi panelami owiewek, których produkcja przyczynia się do redukcji emisji CO2
  • Europejska sprzedaż modeli SH125i oraz SH350i w 2022 roku przekroczyła 30 000 sztuk

Prestiżowe, oszczędne i zaawansowane technicznie modele SH350i oraz SH125i na rok 2024 otrzymają nową, atrakcyjną kolorystykę. Honda przygotowała też unikalną, przyciągającą wzrok wersję SH125i Vetro, która z pewnością przyczyni się do wzrostu popularności modelu w Europie.

SH125i na rok 2024 to jeden pierwszych modeli Hondy wyprodukowanych przez Atessę, które spełniają nowe, zaostrzone normy emisji spalin EURO5+. Nowe przepisy, które z końcem 2024 roku staną się wymogiem prawnym dla wszystkich nowych homologowanych modeli, przewidują wprowadzenie nowego „pokładowego” monitorowania katalizatora, obniżenie progu identyfikacji usterki związanej z emisją spalin (w związku z tym zapewnienie kierowcy wcześniejszego ostrzeżenia), bardziej rygorystyczne normy hałasu i bardziej restrykcyjne wymogi dotyczące długoterminowej emisji spalin.

Najważniejsze informacje:

  1. Kolejny nowy lakier i pięć nowych kombinacji kolorystycznych dla SH125i.
  2. SH350i dostępny w dwóch zupełnie nowych kolorach- Zefiro Blue Metallic i Matt Techno Silver Metallic.
  3. SH125i – jeden z pierwszych modeli Hondy wyprodukowanych przez Atessę, spełniających wymogi EURO5+.

Vetro jest pomysłem odzwierciedlającym umiejętności techniczne pracowników fabryki Hondy w Atessie we Włoszech. Charakteryzuje się on półprzezroczystymi, zielonymi panelami owiewek, których produkcja przyczynia się do zmniejszenia rocznej emisji CO2  o 9,5% w porównaniu z analogicznym procesem wytwarzania standardowo lakierowanych paneli. Innowacyjny, nowy wygląd obejmuje również czarny przedni błotnik, czarną dolną owiewkę z odważnym białym logo Hondy i srebrne logo SH na bocznej owiewce.

Model SH125i oferowany jest w dwóch, bardziej sportowo wyglądających malowaniach – Matt Coal Black Metallic oraz nowym, Matt Pearl Cool White. Otrzymały one dodatkowe czarne detale wokół kontrolek oraz przednich i dolnych owiewek, a także stylowe czerwone przeszycia siedzenia oraz wykonane na zamówienie logo, plakietki i grafiki. Ponadto kolorystyki Pearl Falcon Grey, Matt Pearl Cool White, Matt Pearl Pacific Blue i klasyczna Nightstar Black występują teraz w zestawieniu z nowymi przyciemnionymi kołami i detalami.

SH350i, który w 2022 r., w Europie, sprzedał się w ponad 10 000 egzemplarzy, w wersji modelowej na rok 2024 będzie dostępny w dwóch zupełnie nowych malowaniach i czterech nowych kombinacjach kolorystycznych. Nowe kolory Zefiro Blue Metallic i Matt Techno Silver Metallic dołączają do oferowanych wcześniej Matt Coal Black Metallic, Matt Ruthenium Silver Metallic Pearl Cool White i Black. Wszystkie kolory dostępne są w zestawieniu z nowymi czarnymi kołami i detalami.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

W 2022 r. w Europie sprzedano ponad 10 000 sztuk modelu SH350i i ponad 20 000 sztuk modelu SH125i. Skutery SH125i w wersji modelowej na rok 2024 zaczną pojawiać się u dealerów w całej Europie jeszcze w październiku, natomiast SH350i – w listopadzie.

Galeria zdjęć:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button