Honda Moto Seven - nowy salon motocyklowy w Toruniu

Informacja prasowa

W skrócie
  • Powstaje nowy salon dealerski motocykli Honda
  • Nowy punkt dealerski Honda pojawi się na mapie Torunia

Już niebawem do polskie mapy salonów dealerskich motocykli Honda dołączy kolejny punkt. Tym razem pojawi się na mapie Torunia, gdzie w klimatycznych murach Wałów Sikorskiego będą na wszystkich motocyklistów czekać najnowsze propozycje japońskich motocykli i skuterów.

Wkrótce rozpocznie działalność nowe dealerstwo motocyklowe – Honda Moto Seven – zlokalizowane przy ul. Wały Generała Władysława Sikorskiego 27/29 w Toruniu. Jest to inwestycja firmy Robert Murawski FHU Moto-Seven, która uruchomiła swoją działalność w 1997 roku, może pochwalić się profesjonalnym i doświadczonym zespołem i właśnie teraz rozpoczęła współpracę z marką Honda.

 

Nowe dealerstwo zostało dostosowane do najnowszych standardów Hondy i znajduje się w bardzo stylowym miejscu, w dawnym forcie wojskowym w centrum Torunia.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Dealer Moto-Seven prowadzi sprzedaż zarówno motocykli, jak i skuterów Hondy, w tym pojazdów o pojemności 125cm3. W ramach działalności ASO Honda  oferuje również usługi serwisowe i sprzedaż autoryzowanych części i akcesoriów. A zgodnie z najnowszymi badaniami magazynu Motocykl, Honda jest niekwestionowanym liderem jakości w obsłudze klienta oraz w dostępności części zamiennych na polskim rynku, co jest tylko dodatkową zachętą do odwiedzenia nowego salonu Hondy.

Honda Monkey 125 2022: Japońska motorynka powraca i ma teraz 5 biegów!

Otwarcie nowego obiektu to doskonała okazja do przybliżenia oferty dwukołowych pojazdów Hondy mieszkańcom Torunia, Bydgoszczy oraz okolic. Toruń od lat zajmuje szczególne miejsce w sercu polskiego oddziału Hondy Motor Europe, gdyż to właśnie tam od lat organizowane są imprezy dla fanów bezpiecznej jazdy na motocyklu z cyklu Honda Fun & Safety.

Honda CMX 1100 Rebel 2021 w dwóch customowych odsłonach: Sport i Bobber

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nowego autoryzowanego dealera motocykli Honda w Toruniu już od 16 lipca 2021 roku.

Inne publikacje na ten temat:

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button