125 ccm
Aktualnie czytasz:
Honda Forza 125 (skuter na kat. B) : Poznaj z bliska
0

Honda rozszerza sukcesywnie swoją ofertę 125ątek. W 2015 będziemy mogli kupić nowy model: Honda Forza 125. Obecnie u polskiego importera dostępna jest tylko Forza 300, jednak nie nadaję się do prowadzenia przez osoby mające tylko kat. B prawa jazdy.

Z materiałów producenta widać że skuter będzie nieprzeciętny – model Forza znany jest od lat i ceniony na całym świecie. W oczy rzucają się ledowe światła o fantazyjnym kształcie i zaostrzone linie nadwozia. Skuter jest duży, a co za tym niestety idzie, również ciężki – 162 kg masy zrobią swoje. Na osłodę trzeba dodać, że bagażnik pod siedzeniem ma aż 48 l i mieszczą się tam dwa pełne kaski. Silnik generuje 14,2 KM, co jest wynikiem bardzo dobrym. Silnik to czterosuwowa, czterozaworowa jednostka chłodzona cieczą. O zasilanie mieszanką dba oczywiście wtrysk paliwa. Producent deklaruje spalanie na poziomie nieco ponad 2l/100km co przy zbiorniku paliwa o pojemności 11,5 litra pozwoli na przejechanie…. ponad 500 km bez tankowania! Przyznamy, że ciężko nam uwierzyć w taki zasięg, ale chętnie się o tym przekonamy.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Skuter ma ciekawą cechę – regulowaną przednią szybę w 6 stopniach wysokości. Umożliwi to dostosowanie pojazdu do potrzeb nieco wyższych kierowców i zapewni dobrą ochronę przed wiatrem.

Honda Forza 125 występuje również w wersji ABS.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Ceny nowej Hondy jeszcze nie znamy, ale o ile będzie rozsądna jak w przypadku innych modeli, wróżymy jej sukces sprzedażowy w przyszłym roku

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
100%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%