HJC C80 – dwa kaski motocyklowe w jednym?

Informacja prasowa

W skrócie
  • Modularne kaski o podwyższonej funkcjonalności stają się ostatnio coraz bardziej modne. Oto jeden z przykładów: kask HJC C80
  • Turystyka, jazda szosowa, a nawet w stylu adventure. Ten kask ogarnie to wszystko, a nawet więcej

HJC C80 to dwa kaski w jednym. Po zamontowaniu daszka i zdjęciu szyby z kasku szosowego powstaje offroadowa skorupa, a dzięki opływowemu kształtowi i otwieranej szczęce dobrze sprawdzi się także w trasie. Dwa, a może nawet trzy w jednym.

Kask C80 Dual Sport Modular  to nowy model kasku HJC, który daje wiele opcji konfiguracji – ma otwieraną szczękę, blendę i demontowane daszek oraz szybę wizjera. Zaprojektowano go zarówno do jazdy terenowej, jak i szosowej. Szukasz rozwiązania, które łączy zalety i funkcjonalność różnych kasków? To może być propozycja właśnie dla ciebie.

HCJ C80: różne warunki, jeden kask

Kask jest wykonany z poliwęglanowej skorupy oraz zaprojektowanego komputerowo wnętrza, które ma zapewniać wysokie dopasowanie i komfort. Co ważne, kask dostępny jest w 6 rozmiarach – od XS do XXL. Prawie każdy dobierze odpowiednią wielkość do swojej głowy.

Przeczytaj też:

SP Connect – motocyklowe uchwyty na telefon

C80 ma szeroki, odporny na zarysowania wizjer z zapobiegającym parowaniu pinlockiem w zestawie i łatwą w użyciu wewnętrzną blendę przeciwsłoneczną. Także nic nie ogranicza widoczności w czasie jazdy w każdym terenie. Szybę można szybko i sprawnie wymienić, dzięki mechanizmowi QuickSlide, a także zdjąć i stworzyć kask quasi-offroadowy

Funkcjonalny na zewnątrz, dopracowany w środku

Kask HJC C80 został wyposażony w rozbudowaną wentylację. System ACS (Advanced Channeling Ventilation System) zapewnia optymalny przepływ powietrza, zmniejsza nadmierną wilgoć i utrzymuje komfort termiczny w czasie jazdy. Duże, łatwo dostępne otwory wentylacyjne (górny i dolny) zapewniają dobre chłodzenie, nawet w gorące dni. Stopień ich otwarcia można w prosty sposób regulować nawet w rękawicach.

Warto dodać, że specjalny układ wnętrza pozwala na jazdę w okularach oraz zamontowanie interkomu smart HJC. Czy powstał w ten sposób multifunkcyjny kask do jazdy w różnych warunkach i w kilku stylach? Sporo na to wskazuje.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button