Estetyczne i skuteczne. Akcesoryjne reflektory LED marki Moretti Parts

Informacja prasowa

O tym, jak ważne jest skuteczne oświetlenie motocykla nie trzeba specjalnie przypominać. Niestety często spotykamy się z reflektorami, które nie są w stanie spełnić swojego zadania – generowana przez nie wiązka światła jest zbyt słaba. Dotyczy to głównie starszych i bardziej budżetowych motocykli. Warto wtedy pomyśleć nad wymianą na akcesoryjny
reflektor LED z oferty firmy Moretti Parts.

Technologia LED w przypadku nowych motocykli już niemal całkowicie wyparła tradycyjne żarówki. Diody zużywają dużo mniej prądu, dają mocny snop światła i przy okazji efektownie wyglądają – reflektorom LED można nadać niemal dowolny kształt. Jeżeli posiadasz starszy motocykl lub motorower z klasyczną okrągłą lampą, możesz ją wymienić na jeden z akcesoryjnych modeli LED z katalogu Moretti Parts. Wszystkie reflektory Moretti posiadają homologację do użytku drogowego. Poniżej film z przeglądu technicznego motocykla wyposażonego w jeden z tych modeli.

Reflektor LED do motorowerów i motocykli.

Obudowa dostosowana do fabrycznych wymiarów reflektora Barton Fighter, Romet WS50, Router WS50 i podobnych. Reflektor identyczny jak oryginalny tylko że z lepszym ledowym światłem. Prostota montażu pozwala na użycie praktycznie w każdym motorowerze lub motocyklu po dostosowaniu mocowań.

Kod: REFMRZZ1LMOR000
EAN: 5906312702197

Obudowa reflektora dostosowana do fabrycznych wymiarów reflektora Barton Classic 125,Barton Volcano, Barton Cafe racer 50, Barton Cafe racer 125 Junak 121 , Junak 902,Romet Soft i podobnych. Reflektor identyczny jak oryginalny tylko że z lepszym ledowym światłem i czarnym matowym wykończeniem. Prostota montażu pozwala na użycie praktycznie w każdym motorowerze lub motocyklu po dostosowaniu mocowań. Reflektor umożliwia schowanie wiązki przewodów do obudowy. Posiada standardowe rozwiązanie świateł trzyfunkcyjnych: pozycyjnych, mijania i drogowych.

Kod: REFTNL025
EAN: 5905220802487

Reflektor LED do motorowerów i motocykli. Obudowa reflektora dostosowana jako zamiennik do najpopularniejszych reflektorów motocyklowych. Prostota montażu pozwala na użycie praktycznie w każdym motorowerze lub motocyklu po dostosowaniu mocowań. Reflektor zamknięty, przez co nie nie ma możliwości schowania wiązki przewodów do obudowy. Rozwiązanie stosowane najczęściej w cafe racerach.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Producent: Moretti
Kod: REFTNL026
EAN: 5905220804092

Więcej informacji o produktach, cenach i dostępności znajdziecie na stronie
https://www.morettiparts.pl/ oraz w punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Tobiasz Kukieła

Dziennikarz motoryzacyjny, fotograf, reportażysta. Na motocyklach jeździ od dzieciaka i cały czas odczuwa potrzebę rozwijania swoich umiejętności jeździeckich. Jest złomiarzem z powołania - zdecydowanie częściej kupuje motocykle niż je sprzedaje. Czy to jego problem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button