Ducati Scrambler zaprasza na majowy zlot Scrambler Fever 2016 - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

Ducati Scrambler zaprasza na majowy zlot Scrambler Fever 2016

Pod koniec maja będziecie mieli zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowej imprezie zorganizowanej przez jeden z najlepszych customowych warsztatów w naszym kraju - Red Hot Chili Customs.

Scrambler Fever to zorganizowana impreza która przebiegnie w iście scramblerowym stylu. Chłopaki z Red Hot Chili Customs przygotowali masę atrakcji, które będą miały miejsce pośród malowniczych lasów Bornego Sulinowa.

O imprezie jeszcze usłyszycie - jesteśmy pewni, że niejednokrotnie. Tymczasem przeczytajcie opis organizatorów i poznajcie czego możecie się spodziewać!

SCRAMBLER FEVER
data : 26.05-29.05.2016 (tzw. Boże Ciało)
miejsce: wieś Jeziorna koło Borne Sulinowo

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Zapraszamy każdego posiadacza klasycznego motocykla, preferowane scramblery i trackery (ich właściciele będą zachwyceni trasami) na bazach "zabytkowych" jak i współczesnych modeli. Impreza nie jest dla oraczy pól , katów sprzętowych etc. Tutaj szanujemy technikę oraz otoczenie.

Wiemy, że każdy kto ceni sobie klasyczne motocykle, dziką przyrodę, chillout i zimne piwo znajdzie tutaj to czego szuka.

Impreza nie jest typową posiadówą - nastawiamy się na jazdę! Czeka na was ponad 150km offroadu poprzez dzicz. Piękne lasy, jeziora, kaniony, rzeki a nawet tajne posowieckie bazy i wyrzutnie to nie wszystko co zobaczycie!
Impreza ma charakter rajdu. Na ukrytych punktach kontrolnych czekają na Was zadania do wykonania lub fanty do zdobycia.
Na trasie czeka obiad, a po powrocie ognisko i nocne kino drive-in!

W Jeziornej mieszka tylko 3 mieszkańców , nie ma tam przeważnie zasięgu telefoni komórkowej, nie ma sklepu, jest dzicz!
Ale bez obaw. Organizatorzy zapewniają:

- toalety
- prysznice
- prąd
- ogień
- wodę
- śmietniki
- miejsce na namiot/campera
- jezioro
- chillout
- mapy
- pomoc drogową
- kino drive-in
- obiad na trasie
- sklep 3km dalej

Trasy będą dwie: dla początkujących jak i bardziej wprawionych w offroad. Bez obaw! Każdy motocykl da radę przejechać całość trasy!

Jeżeli chcesz spędzić miło te parę późnowiosennych dni z dala od zgiełku współczesnego świata, od dzwoniącego telefonu ; jeżeli chcesz poczuć prawdziwie czyste powietrze a przede wszystkim pojeździć motocyklem - zapraszamy.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button