Aktualnie czytasz:
Ducati Scrambler zaprasza na majowy zlot Scrambler Fever 2016
0

Pod koniec maja będziecie mieli zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowej imprezie zorganizowanej przez jeden z najlepszych customowych warsztatów w naszym kraju – Red Hot Chili Customs.

Scrambler Fever to zorganizowana impreza która przebiegnie w iście scramblerowym stylu. Chłopaki z Red Hot Chili Customs przygotowali masę atrakcji, które będą miały miejsce pośród malowniczych lasów Bornego Sulinowa.

O imprezie jeszcze usłyszycie – jesteśmy pewni, że niejednokrotnie. Tymczasem przeczytajcie opis organizatorów i poznajcie czego możecie się spodziewać!

SCRAMBLER FEVER
data : 26.05-29.05.2016 (tzw. Boże Ciało)
miejsce: wieś Jeziorna koło Borne Sulinowo

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Zapraszamy każdego posiadacza klasycznego motocykla, preferowane scramblery i trackery (ich właściciele będą zachwyceni trasami) na bazach „zabytkowych” jak i współczesnych modeli. Impreza nie jest dla oraczy pól , katów sprzętowych etc. Tutaj szanujemy technikę oraz otoczenie.

Wiemy, że każdy kto ceni sobie klasyczne motocykle, dziką przyrodę, chillout i zimne piwo znajdzie tutaj to czego szuka.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Impreza nie jest typową posiadówą – nastawiamy się na jazdę! Czeka na was ponad 150km offroadu poprzez dzicz. Piękne lasy, jeziora, kaniony, rzeki a nawet tajne posowieckie bazy i wyrzutnie to nie wszystko co zobaczycie!
Impreza ma charakter rajdu. Na ukrytych punktach kontrolnych czekają na Was zadania do wykonania lub fanty do zdobycia.
Na trasie czeka obiad, a po powrocie ognisko i nocne kino drive-in!

W Jeziornej mieszka tylko 3 mieszkańców , nie ma tam przeważnie zasięgu telefoni komórkowej, nie ma sklepu, jest dzicz!
Ale bez obaw. Organizatorzy zapewniają:

– toalety
– prysznice
– prąd
– ogień
– wodę
– śmietniki
– miejsce na namiot/campera
– jezioro
– chillout
– mapy
– pomoc drogową
– kino drive-in
– obiad na trasie
sklep 3km dalej

Trasy będą dwie: dla początkujących jak i bardziej wprawionych w offroad. Bez obaw! Każdy motocykl da radę przejechać całość trasy!

Jeżeli chcesz spędzić miło te parę późnowiosennych dni z dala od zgiełku współczesnego świata, od dzwoniącego telefonu ; jeżeli chcesz poczuć prawdziwie czyste powietrze a przede wszystkim pojeździć motocyklem – zapraszamy.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%