Czy to początek sezonu motocyklowego 2011?

Skutery większości nas jeszcze pewnie znajdują się jeszcze w głębokim, zimowym śnie. A tu na termometrze 8 kresek nad zerem! W poniedziałek jeszcze cieplej i dużo słońca.

Wielu dziś przyglądając się wskazaniom termometra Skuterowo.com przecierało oczy z niedowierzania. Początek lutego i niemal 10 stopni? Tak, to możliwe za sprawą aktualnych wpływów klimatycznych w naszej części Europy. Ci, którzy tej zimy nie chowali skuterów do garażu na zimowy spoczynek zacierają ręce. Pozostali żałują.

Według meteorologów współpracujących ze Skuterowo.com czeka nas szybkie odejście zimy. To, co się teraz dzieje to jedynie przedsmak tego, co będzie się działo za mniej więcej trzy tygodnie. Przełom lutego i marca będzie bardzo łaskawy dla wszystkich, którzy nie mogą się doczekać początku sezonu.

Na początku nowego miesiąca jazda ma być już możliwa, jednak z zabezpieczeniami termicznymi. Konieczna będzie dobra odzież.

Fot.: Skuterowo.com

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

14 opinii

 1. Hura Hura Hura ! ! ! Czyli ferie będą… Skuterowe 😀 😀 😀 Jeśli jest ktoś chętny na wspólne wypady w ferie to pisać do mnie 🙂

  PS: Może Skuterowo.com zorganizuje zlocik albo rozpoczęcie sezonu ? 😀 pozdrawiam.

 2. Myślę zę jak na pożegnanie z zimą to jednak za wcześnie , ale na pewno miła niespodzianka dla wszystkich miłośników dwóch kółek.
  Miła przejażdżka w lutym ..

 3. No ja też wczoraj skorzystałem z pogody i trochę sobie pojeździłem;p Dzisiaj też trochę ale skuter zaczął odmawiać posłuszeństwa więc musiałem wrócić, pewnie przez ten deszcz, więc trzeba jeszcze poczekać na trochę lepszą pogodę;)

 4. Ja też chciałem dziś się przejechać, ale na moim parkingu wymienili drzwi od garażu, a nie dali stróżowi nowego klucza ;/. Ale nie odpuszczę i jutro znowu jadę na miasto, lepiej żeby właściciel i klucz od drzwi był ]:->.

 5. Witam wszystkich, skorzystałem z dogodnych warunków pogodowych i godzinkę pojeździłem, ale bez specjalnych ociepleń było mi już po 45 minutach zimno, mimo, że postarałem się ciepło ubrać.
  Warto było.

  Pozdrawiam.

 6. A ja wczoraj machnąłem po obiadku ponad 90 km i było fajnie tylko w drodze powrotnej zaatakował mnie deszczyk.Dzisiaj leje od rana i wieje,wykorzystam to na zrobienie drobnych zaprawek lakierniczych bo ta ruda brzydka pani zaczęła atakować mój pojazd hehe

 7. Rude jest piękne;-) No chyba, że na elementach żelaznych i stalowych – to już nie. Ja w poniedziałek 16 km! Akurat w Mławie byłem i swój skuter odwiedziłem.

 8. Może zrobimy jakiś zlot skuterów w BIELSKU-BIAŁEJ lub CZECHOWICA-DZ.
  Wszyscy z Bielska czekają na jakiś zlocik 🙂 jest na dużo
  Pozdro..z Bielska ; ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button