Aktualnie czytasz:
BMW G 310 R w różnych wydaniach. Studenci projektują
0

Jak podaje brytyjski Visordown, studenci Europejskiego Instytutu Design’u przygotowali kilka ciekawych projektów opartych o BMW G 310 R. Tak, to samo G 310 R które nie trafiło jeszcze do dealerów.

Na pomysł angażu studentów wpadł włoski menadżera ds. marketingu BMW – Andrea Ferrari. Wspólną składową dla wszystkich projektów poniżej jest fakt, że zostały one stworzone osoby bez wcześniejszego doświadczenia z branżą motoryzacyjną.

Najciekawszym z nich wydaje się Street Race, motocykl będący czymś pomiędzy S 1000 RR i S 1000 R. Street Race w sumie sugeruje nieco jak mogłoby wyglądać BMW G 310 RR – dawno dawno temu zapowiadane jako jedno z wcieleń zbudowanych na bazie G 310 R.

Przygotowane przez studentów BMW Street Race.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Innym modelem stworzonym przez studentów jest BMW Savannah, które korzysta wszędzie gdzie tylko możliwe z technologii LED, haptycznego systemu ostrzegania przed pojazdami w martwym polu, a kluczyk zamienia na bransoletkę. Bo cóż innego mogli wymyślić studenci niezwiązani z motocyklami?

Podobny zupełnie do niczego projekt Savannah.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Bardzo dobrze, że cokolwiek dzieje się w temacie G 310 R, ale ostatecznie najlepiej byłoby gdyby G trafiło w ręce klientów.

Źródło: Visordown, BMW

Jaka jest Twoja reakcja?
57%
14%
0%