Aktualnie czytasz:
BMW G 310 R w różnych wydaniach. Studenci projektują
0

Jak podaje brytyjski Visordown, studenci Europejskiego Instytutu Design’u przygotowali kilka ciekawych projektów opartych o BMW G 310 R. Tak, to samo G 310 R które nie trafiło jeszcze do dealerów.

Na pomysł angażu studentów wpadł włoski menadżera ds. marketingu BMW – Andrea Ferrari. Wspólną składową dla wszystkich projektów poniżej jest fakt, że zostały one stworzone osoby bez wcześniejszego doświadczenia z branżą motoryzacyjną.

Najciekawszym z nich wydaje się Street Race, motocykl będący czymś pomiędzy S 1000 RR i S 1000 R. Street Race w sumie sugeruje nieco jak mogłoby wyglądać BMW G 310 RR – dawno dawno temu zapowiadane jako jedno z wcieleń zbudowanych na bazie G 310 R.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Przygotowane przez studentów BMW Street Race.

Innym modelem stworzonym przez studentów jest BMW Savannah, które korzysta wszędzie gdzie tylko możliwe z technologii LED, haptycznego systemu ostrzegania przed pojazdami w martwym polu, a kluczyk zamienia na bransoletkę. Bo cóż innego mogli wymyślić studenci niezwiązani z motocyklami?

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Podobny zupełnie do niczego projekt Savannah.

Bardzo dobrze, że cokolwiek dzieje się w temacie G 310 R, ale ostatecznie najlepiej byłoby gdyby G trafiło w ręce klientów.

Źródło: Visordown, BMW

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
57%
Interesujące
29%
heh...
0%
Że co?
14%
Grrrr!
0%
Smutne
0%