Aktualnie czytasz:
BMW G 310 R w różnych wydaniach. Studenci projektują
0

Jak podaje brytyjski Visordown, studenci Europejskiego Instytutu Design'u przygotowali kilka ciekawych projektów opartych o BMW G 310 R. Tak, to samo G 310 R które nie trafiło jeszcze do dealerów.

Na pomysł angażu studentów wpadł włoski menadżera ds. marketingu BMW - Andrea Ferrari. Wspólną składową dla wszystkich projektów poniżej jest fakt, że zostały one stworzone osoby bez wcześniejszego doświadczenia z branżą motoryzacyjną.

Najciekawszym z nich wydaje się Street Race, motocykl będący czymś pomiędzy S 1000 RR i S 1000 R. Street Race w sumie sugeruje nieco jak mogłoby wyglądać BMW G 310 RR - dawno dawno temu zapowiadane jako jedno z wcieleń zbudowanych na bazie G 310 R.

Przygotowane przez studentów BMW Street Race.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Innym modelem stworzonym przez studentów jest BMW Savannah, które korzysta wszędzie gdzie tylko możliwe z technologii LED, haptycznego systemu ostrzegania przed pojazdami w martwym polu, a kluczyk zamienia na bransoletkę. Bo cóż innego mogli wymyślić studenci niezwiązani z motocyklami?

Podobny zupełnie do niczego projekt Savannah.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Bardzo dobrze, że cokolwiek dzieje się w temacie G 310 R, ale ostatecznie najlepiej byłoby gdyby G trafiło w ręce klientów.

Źródło: Visordown, BMW

Jaka jest Twoja reakcja?
57%
14%
0%