125 ccm
Aktualnie czytasz:
Bartona kupujesz i 400+ otrzymujesz. Promocja na 125-ki marki Barton
0

Bartona kupujesz i 400+ otrzymujesz. Promocja na 125-ki marki Barton

autor: Przemysław Borkowski23 marca 2018

W tym roku Barton postanowił szczególnie zadbać o nowych nabywców 125-ek. Kupując motocykl lub skuter o pojemności 125 ccm mamy możliwość dobrania pakietu akcesoriów o wartości 400 PLN płacąc za każdą rzecz tylko 1 PLN.

Do wyboru mamy włoskie kaski Origine, a wśród nich kaski integralne linii Tonale, kask otwarty wyposażony w blendę (Palio 2.0) i kask otwarty Mio. Oprócz kasku dobrać można sprawdzone zabezpieczenia motocyklowe marki Kovix. Wśród nich: blokada tarczy hamulcowej bez alarmu lub z alarmem oraz stalowa linka wyposażona w alarm. Dodatkowo warto pomyśleć o dorzuceniu pokrowca, softshell’a lub koszulki Polo.

Teraz kupując B-maxa czy Travela nie musisz się zastanawiać co jeszcze dokupić, po prostu wejdź i wybierz to czego potrzebujesz. Aby otrzymać pakiet wystarczy zarejestrować zakup na stronie: www.barton-motors.pl/pakiet-startowy

 
Czytaj
REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

W przypadku przekroczenia kwoty 400 zł wystarczy dopłacić resztę kurierowi i odebrać swój pakiet startowy. Promocja dotyczy wyłącznie pojazdów o pojemności 125 cm3 zakupionych w 2018 roku i obowiązuje do wyczerpania zapasów.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
9%
Interesujące
73%
heh...
9%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
9%