Aktualnie czytasz:
Warszawa: utrudnienia na Wisłostradzie
0

Kolejne utrudnienia w Stolicy. Do wielu prac i remontów dołącza kolejna – budowa bulwarów wiślanych zmusiła warszawskich drogowców do zwężenia Wisłostrady.

Zbliżający się okres wakacyjny zachęca miasto i drogowców do większych i intensywniejszych prac. Oznacza to kolejne utrudnienia i ograniczenia. Ci, którzy poruszają się po Warszawie będą musieli uzbroić się w jeszcze więcej cierpliwości niż do tej pory. W związku z budową bulwarów wiślanych ograniczono ruch na Wisłostradzie na wysokości Zamku Królewskiego.

Ze względu na konieczność poprawienia dostępu do nabrzeży Wisły, ulica została zwężona. Zgodnie z zapowiedziami, utrudnienia potrwają około dwóch tygodni.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%