Aktualnie czytasz:
Warszawa: utrudnienia na Wisłostradzie
0

Kolejne utrudnienia w Stolicy. Do wielu prac i remontów dołącza kolejna – budowa bulwarów wiślanych zmusiła warszawskich drogowców do zwężenia Wisłostrady.

Zbliżający się okres wakacyjny zachęca miasto i drogowców do większych i intensywniejszych prac. Oznacza to kolejne utrudnienia i ograniczenia. Ci, którzy poruszają się po Warszawie będą musieli uzbroić się w jeszcze więcej cierpliwości niż do tej pory. W związku z budową bulwarów wiślanych ograniczono ruch na Wisłostradzie na wysokości Zamku Królewskiego.

Ze względu na konieczność poprawienia dostępu do nabrzeży Wisły, ulica została zwężona. Zgodnie z zapowiedziami, utrudnienia potrwają około dwóch tygodni.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%