Warszawa: utrudnienia na Wisłostradzie - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

Warszawa: utrudnienia na Wisłostradzie

Kolejne utrudnienia w Stolicy. Do wielu prac i remontów dołącza kolejna - budowa bulwarów wiślanych zmusiła warszawskich drogowców do zwężenia Wisłostrady.

Zbliżający się okres wakacyjny zachęca miasto i drogowców do większych i intensywniejszych prac. Oznacza to kolejne utrudnienia i ograniczenia. Ci, którzy poruszają się po Warszawie będą musieli uzbroić się w jeszcze więcej cierpliwości niż do tej pory. W związku z budową bulwarów wiślanych ograniczono ruch na Wisłostradzie na wysokości Zamku Królewskiego.

Ze względu na konieczność poprawienia dostępu do nabrzeży Wisły, ulica została zwężona. Zgodnie z zapowiedziami, utrudnienia potrwają około dwóch tygodni.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button