Aktualnie czytasz:
Wypadek na warszawskim Wilanowie: Motocyklista ciężko ranny
2

Seat wymusił pierwszeństwo i zderzył się z motocyklem Honda w Wilanowie (Warszawa). Ciężko ranny motocyklista został odwieziony do szpitala. Siła uderzenia urwała przednie lagi pechowego jednośladu. Z relacji świadków wynika, iż do wypadku doszło na skutek błędnej oceny odległości przy wykonywaniu lewoskrętu.

Zdarzenie miało miejsce dziś o 13.30, już po 8 minutach na miejscu zjawił się zespół ambulansu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że motocyklista uderzył kaskiem w słupek pojazdu i doznał ciężkich obrażeń ciała. Wstępne relacje wskazują jakoby kierowca seata nie zauważył nadjeżdżającego jednośladu, bądź źle ocenił jego prędkość.

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • XxxXX
    14 sierpnia 2015 at 19:06

    Moje pytanie oczywiści bez złości i zawiści z mojej strony. Jak ocenić prędkość nadjeżdżającego motocyklem który jedzie np. 160-200 km/h na jezdni gdzie ograniczenie 50 ?? lub powiedzmy na jakies głównej 60 ?? Mieszkam we Wrocławiu i jak widze jazde po legnickiej lub lotniczej to dramat szkoda osób z puszek że muszą to oglądać !!

  • Krecik
    14 sierpnia 2015 at 23:50

    Bardzo prosta sprawa , nie zastanawiaj się nad prędkością . Przepuść Motocyklistę sekunda, czy dwie nie zbawią Cię… , a Życie Twoje, jak i Motocyklisty nie zmienią się. Jeśli nie obejrzysz tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=E7UBXCL2lPE&index=24&list=WL „Motocykle to coś wiecej niż dwa kola” , to proszę nie odpowiadaj na mój komentarz. Pozdrawiam.