125 ccm
Aktualnie czytasz:
Kymco, Benelli, Keeway i Rieju na Motorcycle Show 2018
0

Nowości Kymco, Benelli czy Keeway’a będzie można oglądać podczas targów Motorcycle Show 2018 w centrum Ptak Warsaw Expo. Impreza odbędzie się już na początku marca. 

Firma Motor-Land, wyłączny, oficjalny importer marek Kymco, Benelli, Keeway oraz Rieju w Polsce, zaprasza na targi Motorcycle Show 2018, które odbędą się w centrum Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 2-4 marca. Oprócz dotychczasowych modeli, zaprezentujemy Państwu również kilka nowości:

Kymco na Motorcycle Show 2018

  • Kymco X-citing S 400

W skuterze zastosowano innowacyjny silnik, który jest teraz bardzo dynamiczny w pełnym zakresie obrotów. Na nowo zaprojektowano również mocowanie silnika, co pozwoliło na większą integrację silnika oraz ramy. Do tego otrzymujemy nowe przednie zawieszenie, światła led, zmodyfikowano schowek na kask i inne.

  • Nowe Kymco Agility 125

Nowa wersja tego popularnego skutera otrzymała oryginalne malowanie i została wyposażona w światła w technologii LED, układ hamulcowy CBS, a dodatkowo obniżono trochę wysokość kanapy, by poprawić komfort jazdy.

Like II 125 formą nawiązuje do klasycznych skuterów, a jego projekt powierzony został włoskim stylistom. Skuter otrzymał nowoczesny, czterosuwowy silnik o pojemności 125 cm³. To nowa wersja dobrze już znanego poprzednika.

Benelli na Motorcycle Show 2018

  • Benelli Leoncino

Piękny cafe racer, który łączy tradycję ze współczesną stylizacją i osiągami. Motocykl wyposażony został w chłodzony cieczą, dwucylindrowy silnik o pojemności 500 cm³, który generuje 47,6 KM. To ta sama, sprawdzona jednostka, która napędza starszego brata – TRK 502.

  • Benelli TRK 502X

Na targach będziecie mogli zobaczyć także bardziej uterenowioną wersję motocykla TRK 502. Charakteryzują go, między innymi, wyżej poprowadzony tłumik oraz 19-calowe, szprychowane przednie koło.

Keeway na Motorcycle Show 2018

  • Keeway K-Light 125i

Keeway przygotował maszynę w stylu cruiser, która z pewnością zwróci uwagę na drodze. Nisko poprowadzony tył, klasyczny zbiornik paliwa, jednocylindrowy, chłodzony powietrzem silnik o mocy 11 KM. Do tego tarczowe hamulce z przodu i z tyłu, które zapewnią wysoką skuteczność.

Więcej informacji: www.motor-land.com.pl
Motorcycle Show 2018: www.warsawexpo.eu

Zobacz także:
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
33%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
67%
O autorze
Zdjęcie profilowe Przemysław Borkowski
Przemysław Borkowski
10 od lat po Warszawie na dwóch kołkach. Piórem od lat po kartce. Przemysław Borkowski jest absolwentem dziennikarstwa na UW. Od najmłodszych lat pasjonuje się motoryzacją, zwłaszcza jednośladami. W swojej pracy łączy umiejętności zdobyte przez lata doświadczenia w prasie wraz ze swoją pasją. | Redakcja | Google+