XII Edycja Wrocław Motorcycle Show z Pietrkiem i Wonsem, a także relacją live na całą Polskę!

Będzie się działo przez duże "D"!

W skrócie
  • Będzie się D Z I A Ł O! Już w dniach 16-17 marca odbędzie się XII edycja Targów motocyklowych Wrocław Motorcycle Show 2024
  • My też tam będziemy z absolutną nowością - po raz pierwszy w Polsce poprowadzimy dla was studio live z targów!
  • Będą goście, będą atrakcje, będą rozmowy, będą oględziny i będzie fantastyczna motocyklowa atmosfera!

Już niebawem, już za chwileczkę odbędzie się XII edycja Targów motocyklowych Wrocław Motorcycle Show 2024, na których przygotowane zostały dla was najróżniejsze atrakcje, wpadną wyjątkowi goście, zaprezentowane zostaną nowości na nadchodzący sezon, ale również będziemy tam my i przygotowaliśmy dla was fantastyczną niespodziankę, której jeszcze w Polsce nie było!

Już w dniach 16-17 marca 2024 roku na Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się XII edycja Wrocław Motorcycle Show 2024 – to największe targi motocyklowe na Dolnym Śląsku, które od 13 lat zrzeszają w tym miejscu zarówno motocyklistów, odwiedzających, wystawców, importerów, dealerów, ekspertów branży i wszystkich fanów motoryzacji. Nie ma mowy o nawet chwilowej nudzie, bo lista atrakcji jest tak pokaźna, że koniecznie musimy was z nią zapoznać, abyście natychmiast zaklepali sobie ten marcowy weekend na odwiedziny Hali Stulecia.

W tym roku po raz kolejny będzie się działo i nie są to jedynie czcze obietnice, bo organizatorzy przygotowali dla was kilka zaskakujących nowości, których nie było w poprzednich edycjach. Przede wszystkim ponownie zobaczycie pokazy motocyklowego stuntu i FMX, akrobacje powietrzne, będą także strefy zabaw dla najmłodszych, ale również nie zabraknie dealerów i importerów, którzy na Hali Stulecia zaprezentują swoje nowości na nadchodzący sezon. Dodatkowo wydzielone zostaną wyjątkowe 4 strefy – Influencer Zone, Turystyka Motocyklowa, Oldtimer oraz Custom, a to dopiero początek listy atrakcji, które wypełnią dwa dni targów.

Najważniejsze informacje:

  1. XII Targi motocyklowe Wrocław Motorcycle Show 2024 odbędą się w dniach 16-17 marca na Hali Stulecia we Wrocławiu przy ulicy Wystawowej 1.
  2. Przez dwa dni na wszystkich fanów motoryzacji i przede wszystkim motocykli czekać będzie mnóstwo atrakcji, wystawców, importerów, wywiadów, rozmów i konkursów. Dodatkowo pokazy stuntu, FMX, jazdy testowe i wiele, wiele innych.
  3. My też tam będziemy – po raz pierwszy w Polsce poprowadzimy dla was studio live z targów motocyklowych – będą wywiady, będą rozmowy o motorkach i nie tylko, będą goście i mnóstwo innych aktywności dla wszystkich! Nie pozwolimy wam na nudę!

Do dopiero początek, bo prawdziwą petardę poznacie na końcu! Zainteresowani będą mogli odbyć jazdy testowe, a także zapoznać się z ofertą rekomendowanych szkół jazdy, a także przymierzyć mnóstwo najróżniejszej odzieży przeróżnych firm, które wystawią swoje najlepsze produkty pod kopułą Hali Stulecia. Będzie coś zarówno dla fanów motoryzacji, jak i motocyklistów, podróżników, ale także rodzin z dziećmi. Nie zapominajcie również, że Wrocław Motorycles Show 2024 towarzyszyć będzie strefa elektromobilności, gdzie znajdziecie zarówno e;eltryczne motocykle, samochody, kamery, przyczepy kempingowe, a także hulajnogi i rowery. Dodatkowo będzie to również oficjalne rozpoczęcie sezonu food trucków Wrocław StrEat Festiwal i plac przed Halą Stulecia wypełni się przepysznymi stoiskami gastronomicznymi.

My też tam będziemy!

Czas na zdecydowanie najważniejszą informację – Jednoślad oficjalnie objął patronatem medialnym Targi motocyklowe Wrocław Motorcycle Show 2024 i oczywiście na tym nie kończymy naszej współpracy, bo ta w tym roku wystrzeliła do niebywałego poziomu. Wyobraźcie sobie, że po raz pierwszy w Polsce poprowadzimy dla was studio live z targów motocyklowych! Dobrze czytacie! Wszystko, co będzie na scenie znajdziecie również online przed waszymi monitorami przez cały czas trwania imprezy, a Piotrek i Tobiasz nie pozwolą wam się nudzić nawet przez krótką chwilę.

Do naszego studio zaprosimy najróżniejszych gości, z którymi rozmawiać będziemy na temat motocykli i nie tylko. Dodatkowo wszystkie najważniejsze punkty programy z głównej sceny zobaczycie nie wychodząc z domu (chociaż namawiamy żeby wpaść do Wrocławia!) i jest niebywały ukłon w stronę tych entuzjastów jednośladów, którzy niestety nie będą mogli spotkać się z nami osobiście i przybić piątki na Hali Stulecia. Specjalnie dla was wyszliśmy z tą wyjątkową inicjatywą, abyście chociaż w takim stopniu mogli spędzić z nami czas na największych targach motocyklowych w województwie dolnośląskim organizowanych od 13 lat we Wrocławiu.

424961205_18394905166068687_1843610442280097755_n.jpg.webp

Bilety i program

Drzwi Hali Stulecia we Wrocławiu otworzą się dla zwiedzających już w sobotę 16 marca o godzinie 10:00 i natychmiast do waszej dyspozycji oddanie zostanie całe dobro, które zgromadzone zostało zarówno pod kopułą, jak i na terenie dookoła. Aż do godziny 18:00 z każdej strony dobiegać będą do was najróżniejsze aktywności, spotkania i rozmowy, a wy przemierzając metry Hali Stulecia będziecie mogli rozkoszować się widokiem najróżniejszych motocykli, akcesoriów i odzieży. O godzinie 17:30 odbędzie się krótkie podsumowanie pierwszego dnia targów, a już w niedzielę ponownie czekać będziemy na wszystkich odwiedzających od 10:00. O godzinie 16:45 nastąpi oficjalnie zamknięcie XII edycji Targów motocyklowych Wrocław Motorcycles Show.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Zakupcie bilety już dziś KLIKAJĄC TUTAJ, a zdecydowanie warto jest to zrobić online, aby skrócić czas oczekiwania wejścia na imprezę. Dla biletów zakupionych drogą internetową otwarta będzie oddzielna bramka wejściowa. Na miejscu oczywiście również zakupicie bilety wejściowe, jednakże pamiętajcie, że w kasach można płacić jedynie gotówką i wejściówka jest jednodniowa (można wchodzić i wychodzić z terenu imprezy – upoważnia do tego pieczątka, którą można otrzymać w recepcji targowej znajdującej się w holu głównym Hali Stulecia). Rezerwujcie zatem już wasze bilety, rezerwujcie już nocleg, informujcie o najlepszych targach motocyklowych na Dolnym Śląsku swoich znajomych i wpadajcie spotkać się z nami oraz przede wszystkim miło spędzić czas w atmosferze nasyconej do granic możliwości motocyklizmem już w dniach 16-17 marca! DO ZOBACZENIA!

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button