Yamaha YZF-R 125 ABS 2016: Motocykl marzeń dla początkujących

Yamaha YZF – R 125 stanowi pewien symbol klasy motocykli 125 ccm na prawo jazdy B. Zdecydowanie jedna z najdroższych i najbardziej porządnych maszyn, nie tylko ze względu na bezkompromisowy wygląd, ale także osiągi.

Motocykl został zaprojektowany w oparciu o tą samą zaawansowaną technologię, co modele serii R o większej pojemności, które należą do najbardziej szanowanych motocykli na ulicy i na torze.
Radykalny wygląd nadwozia jest inspirowany modelem, który wygrał Motocyklowe Mistrzostwa Świata. Odwrócony widelec, aluminiowy wahacz, chłodzony cieczą silnik o małym skoku tłoka i opcjonalny układ ABS – najnowsza Yamaha YZF-R125 to absolutnie bezkonkurencyjna maszyna.

Damian Śmigielski, Jednoślad.pl. Na stoisku Yamahy jest też YZF-R 125. Wydacie na niego 20,5 tysiąca złotych, będziecie mieli do dyspozycji 15 KM. Bardzo dojrzały motocykl pomimo, że jest to 125’tka. Jeżeli ja na tym motocyklu nie będę jeździł testowo to na pewno Leszek go przetestuje, ale już mamy obiecany ten motocykl do testu. Myślę, że się będzie dobrze sprawdzał, będzie mało palił, będzie dobrze jeździł i przy takim zawieszeniu i takich hamulcach zapewni też maksimum bezpieczeństwa.

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button