125 ccm
Aktualnie czytasz:
Yamaha YZF-R 125 ABS 2016: Motocykl marzeń dla początkujących
1

Yamaha YZF – R 125 stanowi pewien symbol klasy motocykli 125 ccm na prawo jazdy B. Zdecydowanie jedna z najdroższych i najbardziej porządnych maszyn, nie tylko ze względu na bezkompromisowy wygląd, ale także osiągi.

Motocykl został zaprojektowany w oparciu o tą samą zaawansowaną technologię, co modele serii R o większej pojemności, które należą do najbardziej szanowanych motocykli na ulicy i na torze.
Radykalny wygląd nadwozia jest inspirowany modelem, który wygrał Motocyklowe Mistrzostwa Świata. Odwrócony widelec, aluminiowy wahacz, chłodzony cieczą silnik o małym skoku tłoka i opcjonalny układ ABS – najnowsza Yamaha YZF-R125 to absolutnie bezkonkurencyjna maszyna.

Damian Śmigielski, Jednoślad.pl. Na stoisku Yamahy jest też YZF-R 125. Wydacie na niego 20,5 tysiąca złotych, będziecie mieli do dyspozycji 15 KM. Bardzo dojrzały motocykl pomimo, że jest to 125’tka. Jeżeli ja na tym motocyklu nie będę jeździł testowo to na pewno Leszek go przetestuje, ale już mamy obiecany ten motocykl do testu. Myślę, że się będzie dobrze sprawdzał, będzie mało palił, będzie dobrze jeździł i przy takim zawieszeniu i takich hamulcach zapewni też maksimum bezpieczeństwa.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • Vader
    11 marca 2016 at 20:52

    Dajcie spokój, 20 tys. To Polska, nie Niemcy czy Francja. Nie mieszkają tu krezusi.