125 ccm
Aktualnie czytasz:
Yamaha YZF-R 125 ABS 2016: Motocykl marzeń dla początkujących
1
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Yamaha YZF – R 125 stanowi pewien symbol klasy motocykli 125 ccm na prawo jazdy B. Zdecydowanie jedna z najdroższych i najbardziej porządnych maszyn, nie tylko ze względu na bezkompromisowy wygląd, ale także osiągi.

Motocykl został zaprojektowany w oparciu o tą samą zaawansowaną technologię, co modele serii R o większej pojemności, które należą do najbardziej szanowanych motocykli na ulicy i na torze.
Radykalny wygląd nadwozia jest inspirowany modelem, który wygrał Motocyklowe Mistrzostwa Świata. Odwrócony widelec, aluminiowy wahacz, chłodzony cieczą silnik o małym skoku tłoka i opcjonalny układ ABS – najnowsza Yamaha YZF-R125 to absolutnie bezkonkurencyjna maszyna.

Damian Śmigielski, Jednoślad.pl. Na stoisku Yamahy jest też YZF-R 125. Wydacie na niego 20,5 tysiąca złotych, będziecie mieli do dyspozycji 15 KM. Bardzo dojrzały motocykl pomimo, że jest to 125’tka. Jeżeli ja na tym motocyklu nie będę jeździł testowo to na pewno Leszek go przetestuje, ale już mamy obiecany ten motocykl do testu. Myślę, że się będzie dobrze sprawdzał, będzie mało palił, będzie dobrze jeździł i przy takim zawieszeniu i takich hamulcach zapewni też maksimum bezpieczeństwa.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • Vader
    11 marca 2016 at 20:52

    Dajcie spokój, 20 tys. To Polska, nie Niemcy czy Francja. Nie mieszkają tu krezusi.