125 ccm
Aktualnie czytasz:
Yamaha YZF-R 125 ABS 2016: Motocykl marzeń dla początkujących
 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Yamaha YZF - R 125 stanowi pewien symbol klasy motocykli 125 ccm na prawo jazdy B. Zdecydowanie jedna z najdroższych i najbardziej porządnych maszyn, nie tylko ze względu na bezkompromisowy wygląd, ale także osiągi.

Motocykl został zaprojektowany w oparciu o tą samą zaawansowaną technologię, co modele serii R o większej pojemności, które należą do najbardziej szanowanych motocykli na ulicy i na torze.
Radykalny wygląd nadwozia jest inspirowany modelem, który wygrał Motocyklowe Mistrzostwa Świata. Odwrócony widelec, aluminiowy wahacz, chłodzony cieczą silnik o małym skoku tłoka i opcjonalny układ ABS – najnowsza Yamaha YZF-R125 to absolutnie bezkonkurencyjna maszyna.

Damian Śmigielski, Jednoślad.pl. Na stoisku Yamahy jest też YZF-R 125. Wydacie na niego 20,5 tysiąca złotych, będziecie mieli do dyspozycji 15 KM. Bardzo dojrzały motocykl pomimo, że jest to 125'tka. Jeżeli ja na tym motocyklu nie będę jeździł testowo to na pewno Leszek go przetestuje, ale już mamy obiecany ten motocykl do testu. Myślę, że się będzie dobrze sprawdzał, będzie mało palił, będzie dobrze jeździł i przy takim zawieszeniu i takich hamulcach zapewni też maksimum bezpieczeństwa.

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
1 Komentarze
  • Vader
    11 marca 2016 at 20:52

    Dajcie spokój, 20 tys. To Polska, nie Niemcy czy Francja. Nie mieszkają tu krezusi.

Podziel się opinią

lub