Yamaha X-MAX 125: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne

Yamaha X-MAX 125 to duży skuter dedykowany do jazdy miejskiej. Designerzy Yamaha stanęli na wysokości zadania, ponieważ X-MAX 125 prezentuje się świetnie. Rzucają się w oczy śmiałe, ostre linie, które sprawiają, że maszyna wygląda nowocześnie. Podwójne reflektory przednie mają wnętrze pomalowane na czarno, dzięki czemu skuter od frontu prezentuje się agresywnie.

Zaletą skutera Yamaha X-MAX 125 jest ogromny schowek pod siedzeniem. Zmieszczą się w nim z powodzeniem dwa kaski. Dwa kolejne niewielkie schowki znajdują się w obudowie kierownicy.

Rozmiarowo Yamaha X-MAX 125 jest wyjątkowo dużym skuterem. Ma 216 centymetrów długości i 77 centymetrów szerokości. Ponadto skuter ma 79 centymetrów wysokości, więc niskie osoby mogą mieć problem z postojem na czerwonym świetle. Yamaha X-MAX 125 bez płynów waży 153 kilogramy. W wersji z ABS waga ta jest większa o prawie dwadzieścia kilogramów.

Jeśli chodzi o silnik to sercem tej maszyny jest jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 125 cm3. Maksymalna moc to 13.89 KM, którą jednoślad osiąga przy 8750 obrotach na minutę. Silnik chłodzony jest cieczą. Powyższe parametry sprawiają, że maszyna bardzo dobrze sprawuje się w mieście.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Yamaha X-MAX 125 ma automatyczną skrzynię biegów. Zarówno z przodu jak i z tyłu zastosowano hamulce tarczowe.

Yamaha X-MAX 125: Dane techniczne

Dane techniczne: Yamaha X-MAX 125
Marka Yamaha
Model X-MAX 125
Pojemność 125 cm3
Silnik Jednocylindrowy, czterosuwowy
Przeniesienie napędu Łańcuch
Moc maksymalna 14 KM
Ilość miejsc 2
Skrzynia Automatyczna
Waga 153 kg

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button