Bandit 600: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne

Bandit 600 to motocykl wyprodukowany przez jeden z największych koncernów motoryzacyjnych, czyli przez nieśmiertelne Suzuki. Model ten zyskał status kultowego, a jego sprzedaż biła rekordy. Fani na całym świecie chętnie kupowali ten jednoślad, który świetnie sobie radzi zarówno w warunkach miejskich, jak i na trasie.

Bandit 600 należy do rodziny Bandit, do której zalicza się kilka modeli różniących się od siebie znacząco. Rozpiętość pojemności poszczególnych silników jest duża, najmniejszy Bandit ma zaledwie 250 cm pojemności, a model produkowany do dziś aż 1250 cm3. Bandit 600 plasuje się w połowie tej stawki.

Po raz pierwszy zaprezentowano go na targach w 1995 roku. Bez większych zmian produkowano go przez pierwszych pięć lat, w tym okresie dołożono jedynie owiewkę w nowej generacji, która nosiła nazwę Bandit 600S. Dopiero w 2000 roku Bandit 600 przeszedł znaczący lifting wizualny. Zmodernizowano również silnik.

Sercem Bandit 600 jest czterocylindrowy silnik rzędowy. Maksymalna moc, którą on dysponuje to 78 KM przy 10500 obrotach na minutę. Jednośladem tym rozpędzimy się do okolic 200 kilometrów na godzinę. Skrzynia biegów w tym modelu jest sześciobiegowa. Biegi zmienia się płynnie, zmiana przełożenia trwa chwilę.

Produkcja Bandit 600 zakończyła się w 2004 roku, ale nadal jednoślad ten jest często poszukiwany, pomimo słusznego już wieku, w którym są obecnie egzemplarze, które jako ostatnie zjechały z taśm produkcyjnych.

Bandit 600: Dane techniczne

Dane techniczne: Bandit 600
Marka Suzuki
Model Bandit 600
Pojemność 599 cm3
Silnik Czterocylindrowy, rzędowy
Przeniesienie napędu Łańcuch
Moc maksymalna 78 KM
Ilość miejsc 2
Hamulec przód/tył Tarczowy/tarczowy
Skrzynia biegów 6-biegowa
V-max 200 km/h

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button